doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér tety Jackie

Kondicionér Aunt Jackie's Conditioner je přípravek pro péči o vlasy známý svými hydratačními a pečujícími vlastnostmi. Je speciálně navržen pro osoby s přirozeně kudrnatými nebo kudrnatými vlasy. Kondicionér je vyroben z přírodních složek, jako je olivový olej, bambucké máslo a kokosový olej. Neobsahuje drsné chemické látky, jako jsou sulfáty a parabeny. Objevte výhody kondicionéru Aunt Jackie's na vlastní kůži již nyní.

Třídění

Na stránku
Aunt Jackie's
Hairtype
Featured
Složení
Cena

Výhody kondicionéru tety Jackie

Velkou výhodou kondicionéru Aunt Jackie's je, že je vhodný pro různé typy a textury vlasů. Mohou ho používat lidé s kudrnatými, kudrnatými vlasy nebo i s rovnými vlasy, které potřebují extra hydrataci. To z něj činí univerzální přípravek péče o vlasy vhodný pro širokou veřejnost. Je vyroben z přírodních složek a neobsahuje žádné drsné chemické látky. Pro dosažení nejlepších výsledků nezapomeňte kondicionér používat pravidelně.

Použití kondicionéru Aunt Jackie's

Kondicionér Aunt Jackie's lze používat různými způsoby. Níže rozebíráme nejběžnější způsoby.

Kondicionér Aunt Jackie's jako běžný kondicionér

Kondicionér Aunt Jackie's Conditioner lze používat jako běžný kondicionér. Po umytí vlasů naneste na vlasy přiměřené množství kondicionéru a nechte jej několik minut působit. Poté kondicionér dobře opláchněte teplou vodou.

Kondicionér Aunt Jackie's jako hloubkový kondicionér

Výrobek lze použít také jako hloubkový kondicionér. To znamená, že kondicionér necháte působit déle než obvykle. Po umytí vlasů naneste na vlasy dostatečné množství kondicionéru a zakryjte vlasy plastovou čepicí. Kondicionér nechte působit 20 až 30 minut. Poté kondicionér dobře opláchněte teplou vodou.

Kondicionér tety Jackie jako bezoplachová péče

Kondicionér Aunt Jackie's lze volitelně použít také jako bezoplachový kondicionér. Po umytí vlasů naneste na vlasy malé množství kondicionéru a nechte jej ve vlasech působit. Působí jako lehký hydratační prostředek, který vlasy hydratuje a zabraňuje jejich krepatění.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.