doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ardell Wispies

Pro krásné plné řasy zvolte řasy Ardell Wispies. Tyto umělé řasy od společnosti Ardell vám poskytnou kouzelně velké řasy, které jsou krásně plné a široce rozprostřené. S řasami Ardell Wispies tak získáte krásný plný pohled. Výjimečné na těchto umělých řasách je to, že pásek je díky patentovanému invisibandu prakticky neviditelný a navíc zkřížená vlákna zajišťují, že řasy nevadnou, protože jsou pevnější než jiné umělé řasy!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Ardell Demi Wispies

Tyto řasenky Ardell Demi Wispies jsou vhodné k tomu, aby dodaly vašim řasám hlavně větší objem, ale příliš je neprodlouží. Plnější efekt vytvoříte během chvilky. Řasy jsou pěkně vějířovitě rozložené, aby vytvořily krásný přirozený pohled s větší hloubkou. Řasy se také snadno odlíčí a vypadají vzdušněji, protože nemusíte nanášet spoustu řasenky.

Ardell Wispies 113

Pro střední objem a extra dlouhé řasy použijte řasenku Ardell Wispies 113. Jsou to jedny z nejdelších řas Ardell a jsou pěkně natočené. Tyto černé řasy se hodí k mnoha typům vašich vlastních řas. Ve skutečnosti se černá barva dá snadno sladit. Zkřížené štětinky dodávají řasám pěkný dekoltovaný vzhled a natočení.

Jak používáte řasy Ardell Wispies na své oči?

  • Krok 1: Položte řasenku wispie podél vlastních řas a zjistěte, zda je potřeba je zastřihnout.
  • Krok 2: V případě potřeby zastřihněte jednu stranu.
  • Krok 3: Naneste malé množství lepidla na řasy na pásek řas.
  • Krok 4: Nechte lepidlo 30 sekund zaschnout, dokud se nestane lepivým.
  • Krok 5: Umístěte je na oční víčko co nejblíže vlastní řase.
  • Krok 6: Jemně přitiskněte, abyste ji zajistili.

Při odstraňování řas Ardell Wispies začněte na vnější straně a jemným tahem za řasenku je uvolněte. Odstraňte lepidlo z pásku, abyste mohli řasu znovu použít.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.