doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Magnetické řasy Ardell

Nechte své oči zazářit s řasami Ardell Magnetic. S těmito umělými řasami nepotřebujete žádné lepidlo, takže aplikace je mnohem jednodušší! Vytvořte si krásný pohled očí snadno a rychle. Řasy Ardell Magnetic si můžete zakoupit na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Různé typy magnetických řas Ardell

  • Accent Lash: Tato varianta obsahuje drobné magnety v řasách. Snadno je nanesete a krásně drží po celý den.
  • Faux Mink: U této varianty používáte magnetickou tekutou linku, kterou nanesete na linii řas. Díky magnetickým částečkám v tekutině řasa krásně přilne a zůstane nalíčená.
  • Accent Lashes Double: Řasy Accent Lashes Double dodají vašim očím krásný vzhled. Řasy obsahují magnety, díky kterým krásně přilnou a zůstanou na svém místě. U této verze nepotřebujete žádné lepidlo.
  • Tekuté linky a řasy: Tato sada obsahuje magnetické tekuté linky a pár nádherných řas. Vyberte si svou oblíbenou variantu řas a užijte si nádherný pohled očí!
  • Naked Lashes: Řasy Naked Lashes nanesete pomocí magnetické tekuté linky. Vyberte si variantu, která vám a vašim očím nejlépe vyhovuje.

Aplikace magnetických řas Ardell

Tekuté linky nepotřebujete s Accent Lash a Accent Lashes Double. Tyto řasy obsahují drobné magnety a jejich aplikace je mnohem jednodušší! Jaké jsou vaše oblíbené magnetické řasy Ardell?

  • Krok 1: Umístěte horní řasu na vlastní řasu.
  • Krok 2: Uchopte spodní řasu.
  • Krok 3: Přiložte spodní řasu ke spodní části svých horních řas.
  • Krok 4: Magnety se k sobě navzájem přichytí.
  • Tip: Nelíbí se vám, jak řasy Ardell Magnetic přiléhají? Můžete je snadno znovu vyjmout a zkusit aplikaci znovu.

Magnetické tekuté linky

K aplikaci magnetických řas použijete tekutou linku. Tekutá linka obsahuje magnetické částečky, takže řasy dobře drží. Naneste vrstvu na linii řas a užívejte si dobře padnoucí řasy po celý den.

Ardell

Kromě magnetických řas Ardell má tato značka také několik dalších umělých řas. Stále dáváte přednost řasám, které musíte aplikovat pomocí lepidla? Pak se podívejte na produkty Ardell. Nakupujte všechny své oblíbené produkty na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.