doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pomáda American Crew

American crew nabízí pomády pro jakýkoli vzhled nebo styl, který potřebujete. Od lehce držících až po silně držící. Ať už se dnes rozhodnete pro jakýkoli vzhled, s těmito pomádami si můžete být jisti, že vaše vlasy budou držet celý den!

Třídění

Na stránku
Cena

American Crew

American Crew je průkopníkem a tvůrcem trendů v oblasti pánské kosmetiky. Hledáte profesionální produkty? Pak vyzkoušejte produkty této značky pro péči o vlasy. Produkty jsou založeny na přírodních složkách, které chrání vlasy a pokožku hlavy.

Typy pomád

S pomádami American Crew budou vaše vlasy vypadat dobře po celý den. Každá pomáda se liší v držení a výsledném vzhledu, který s ní můžete vytvořit. Kterou pomádu použít, záleží na požadovaném výsledku.

American Crew classic pomade

Tato pomáda je na vodní bázi, a proto se snadno oplachuje vodou. Malé množství tohoto přípravku dodá vlasům pevnost, pružnost a lesk. Tato pomáda je ideální pro hladký, uhlazený nebo rozcuchaný vzhled.

American Crew heavy hold pomade

Tato pomáda má extrémní fixaci, která zajišťuje, že vlasy zůstanou ve tvaru po celý den. Pomáda poskytuje dlouhotrvající fixaci, snadno se nanáší a nezanechává zbytky.

American Crew cream pomade

Tato pomáda má lehkou fixaci a dodává jemný lesk. Výrobek dodává vlasům přirozený vzhled, aniž byste museli trávit mnoho času úpravou účesu. S touto pomádou lze vlasy upravovat kdykoli během dne.

Jak používat pomádu American Crew

  • Krok 1: rozetřete malé množství pomády do ručníkem vysušených vlasů.
  • Krok 2: vmasírujte dlaní nebo rozetřete hřebenem či kartáčem.
  • Krok 3: upravte vlasy podle potřeby.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.