doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Mýdlo na ruce

Jemné mýdlo na ruce je nepostradatelné v každé domácnosti nebo na pracovišti. Mýdlem na ruce si umyjete ruce. V obchodě Salontopper najdete různá mýdla na ruce se skvělou vůní. Vaše ruce budou po umytí nejen čisté, ale také krásně vonět!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
Značka

Tekuté mýdlo na ruce

Vaše ruce přicházejí neustále do styku s nečistotami. Abyste měli ruce opět čisté, je důležité si je pravidelně mýt. Při mytí rukou vždy používejte mýdlo! Obsahuje totiž povrchově aktivní látky, které smývají nečistoty z rukou. Nepoužíváte mýdlo? Pak je pravděpodobné, že vám na rukou zůstane špína. Mýdlo pomáhá nejen odstraňovat nečistoty, ale působí také proti virům a bakteriím.

V našem sortimentu najdete jemná tekutá mýdla na ruce, což je dobrá věc: tekutá verze je velmi úsporná, a proto se používá levně.

Jak si mám umýt ruce?

Pokud budete při mytí rukou postupovat podle následujících kroků, můžete si být jisti, že z rukou odstraníte všechny nečistoty:

  • Krok 1: nejprve si důkladně namočte ruce.
  • Krok 2: vezměte si tekuté mýdlo z pumpičky.
  • Krok 3: ruce si třete o sebe a dbejte na to, abyste měli dobře napěněnou horní i spodní část rukou. Dobře si prohlédněte i oblasti mezi prsty a konečky prstů.
  • Krok 4: ujistěte se, že si ruce myjete alespoň 20 sekund, aby mohl přípravek správně působit.
  • Krok 5: opláchněte si ruce a poté je důkladně osušte.

Koupit mýdlo na ruce

Hledáte jemné mýdlo na ruce s pumpičkou, ale nejste si jisti, pro který druh se rozhodnout? Dvě jemná mýdla z naší nabídky jsou:

- Spa of Iceland Hand Soap 300ml jemně čistí ruce a zároveň zachovává přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky. Mýdlo obsahuje zklidňující výtažky z rakytníku a čistou islandskou mořskou sůl. Tento výrobek bohatý na minerály zajišťuje jemnou a zdravou pokožku a má jemnou vůni islandského mechu a tymiánu.

- Stránka Haan Hand Soap 350ml Sunset Fleur zajišťuje dokonale čisté ruce, aniž by je vysušovala. Tento výrobek se skládá z jemné směsi květinových vůní a vysoce kvalitního gelového složení na bázi Coco Nucifera a Aloe Vera. Kohoutí mýdlo je stále k dostání také v: Margarita Spirit (má vonné tóny jasných, povzbuzujících a osvěžujících citrusů) a Purifying Verbena (má svěží vůni květu verbeny). Mýdla Haan se dají znovu naplnit, takže si můžete obal ponechat a nemusíte ho vyhazovat.

Dezinfekční gel na ruce vs. mýdlo na ruce

Lahvičku s dezinfekčním gelem na ruce můžete snadno přenášet a rychle si vydezinfikovat ruce. Přestože gel na ruce lze dobře použít jako doplněk k mytí rukou, není to jeho náhrada! Přestože gel na ruce může výrazně snížit množství bakterií, nesnižuje pravděpodobnost šíření virů. Nejlépe je důkladně si umýt ruce vodou a mýdlem.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.