doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Koupelové soli a oleje

Večerní koupel s koupelovou solí nebo olejem do koupele je nejen velmi příjemná, ale má také mnoho pozitivních účinků na vaši pokožku. Koupelové soli i oleje obsahují složky, které pokožce prospívají, a pomáhají ji tak regenerovat. Vůně navíc působí uvolňujícím dojmem, takže si užijete krásnou relaxaci.

Třídění

Na stránku
Huidtype
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Koupelové soli

Přidání koupelové soli do vody vám pomůže lépe využít čas strávený ve vaně, protože koupelová sůl má několik výhod. Přidáním solí do vody se voda stává méně tvrdou, takže pokožka je po koupeli jemnější. Kromě toho koupelové soli obsahují minerály, sodík, hořčík a draslík, které se teplou vodou vstřebávají do pokožky. Ta má hojivý účinek na opruzeniny, ekzémy a další nečistoty.

Kromě těchto okamžitých účinků má koupel s koupelovou solí také relaxační účinky na tělo a mysl. Aromata a vůně vytvářejí nádherný zážitek, který vám umožní se zcela uvolnit. Používání koupelových solí z mořské nebo himálajské soli má také uvolňující účinek na svaly a zlepšuje krevní oběh.

Koupelový olej

Koupelový olej má na pokožku zcela jiný účinek. Pokud je vaše pokožka suchá a drsná, můžete ji obnovit a chránit pomocí koupelového oleje. Koupelový olej má tu zvláštní vlastnost, že neplave na vodě jako jiné oleje, ale mísí se s vodou ve vaně. Při koupeli čistí pokožku a vytváří na ní tenkou účinnou vrstvu. Tato ochranná vrstva z koupelového oleje obsahuje hydratační mastné kyseliny a vitamíny pro zdravou pokožku.

Kromě vyživujícího účinku koupelového oleje je samozřejmě příjemné přidat do koupele příjemnou vůni. Proto je k dispozici koupelový olej s několika bohatými vůněmi pro optimální relaxaci. K dispozici máte také speciální olej do koupele pro děti, který pomáhá při běžných podrážděních dětské pokožky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.