doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací olej

Nakupujte nejlepší opalovací oleje na Salontotal.cz. Chcete se krásně a rovnoměrně opálit? Pak je řešením jemný opalovací olej. Snadno jej nanesete na pokožku, aniž by se obarvil. Rozhodně tedy patří mezi produkty, které musíte mít pro svou pleť a které by neměly chybět ve vaší koupelně.

 

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Nejlepší opalovací olej

Hledáte nejlepší opalovací olej? Pak je **ONBEKEND** to pravé místo! Vyberte si například TanOrganic Self Tan Oil Light Bronze 100ml. Tento veganský opalovací olej bez krutosti zanechá vaši pokožku zářivě krásně opálenou bezpečným způsobem. Zkrátka bezchybný lesk a krásná pleť políbená sluncem. Pro vaši tvář je k dispozici také příjemná varianta: TanOrganic Facial Self Tan Oil Light Bronze 50ml.

Vyrovnaný výsledek

Při použití opalovacího oleje chcete dosáhnout rovnoměrného výsledku. Pokud jej aplikujete správným způsobem, všimnete si, že vaše pokožka má po použití krásně opálenou zářivou pleť. Vydrží nejméně 3-4 dny!

Jak používat samoopalovací olej?

  • Krok 1: Nejdůležitější je, abyste si před aplikací dobře odlíčili pokožku a odstranili všechny kožní buňky. Skočte tedy do sprchy a pořiďte si jemný drhnoucí přípravek.
  • Krok 2: Ujistěte se, že jsou místa se sklonem k vysušování pokožky dobře hydratovaná. Myslete na své lokty, kolena chodidla a ruce.
  • Krok 3: Krouživými pohyby naneste opálení, abyste zabránili vzniku šmouh.
  • Krok 4: Pokud je to nutné, aplikujte jej dvakrát, abyste se vyhnuli chybějícím místům.
  • Krok 5: Než se obléknete, nechte ji jemně uschnout.
  • Krok 6: Po 4-8 hodinách ji smyjte a získejte krásně opálenou pokožku bez šmouh.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.