doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací krém

Opalovací mléko je samoopalovací přípravek, který vám poskytne pěkné opálení i péči. Tyto výrobky jsou bohaté na hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka vypadat krásně, zdravě a krásně opálená. Po použití opalovacího krému budete vypadat, jako byste se právě vrátili ze slunečné dovolené! Opalovací krémy nejlepších značek můžete nakupovat na Salontotal.cz.


Výhody a použití opalovacího krému

Opalovací mléko poskytuje přirozené a rovnoměrné opálení, aniž byste museli být vystaveni škodlivému slunečnímu záření nebo jinému UV záření, jako je solárium. Chrání tak pokožku před škodlivými účinky slunce, jako je rakovina kůže a vrásky. Kromě opalování může tento výrobek také hydratovat a pečovat o vaši pokožku. Na Salontotal.cz je samozřejmě k dispozici opalovací krém pro každý typ pleti.

Před použitím opalovací mléko dobře protřepejte a před použitím na celé tělo jej nejprve vyzkoušejte na malé části pokožky. Tímto způsobem můžete otestovat, zda na něj nemáte alergickou reakci. Ujistěte se, že je vaše pokožka čistá a hydratovaná, jinak se na ní vytvoří skvrny. Nezapomeňte použít opalovací krém, abyste si nezabarvili ruce. Každé opalovací mléko se liší tím, jak dlouho se musí přípravek vstřebávat.

Původ samoopalovacích přípravků

Samoopalovací mléka neboli výrobky, které dodávají pokožce opálení bez nutnosti slunečního záření, jsou k dispozici již delší dobu. První samoopalovací přípravky byly vyvinuty v 60. letech 20. století. Od té doby se používání samoopalovacích přípravků neustále rozšiřuje, zejména od doby, kdy se zvýšila zdravotní osvěta a rizika rakoviny kůže spojená s nadměrným vystavováním se slunečnímu záření.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.