doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o rty

Všichni víme, jak je důležité pečovat o obličej, ale někdy zapomínáme, že součástí péče je i péče o rty. Rty jsou stejně důležité jako pravá část našeho obličeje, a proto si zaslouží stejnou pozornost. naše rty jsou neustále vystaveny vlivům počasí, jako je chlad, horko, slunce a vítr. To může způsobit jejich vysušení a popraskání, což je nejen nepříjemné, ale může to být i trochu neatraktivní. Péče o rty pomáhá těmto problémům předcházet a udržovat rty zdravé. Prohlédněte si nyní nabídku a zjistěte, který výrobek můžete použít!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kožní Problémy
Huidtype
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Výhody správné péče o rty

Správná péče o rty vám zajistí nádherně zdravé a jemné rty. Pomáhá je také chránit před různými teplotami. Dobrá péče o rty navíc snižuje riziko popraskání. Pokud budete pravidelně provádět peeling a používat hydratační přípravky z Salontotal.cz, budete méně trpět popraskanými rty. Vyhnete se tak vysušování rtů a podráždění popraskaných rtů. Pokud milujete rtěnku, je také příjemné, když jsou vaše rty pěkné a hladké. Správná péče o pleť a rty má tedy nejrůznější výhody!

Správná péče o rty znamená jemné rty

Tip z Salontotal.cz: používejte peeling jako péči o rty! Exfoliace rtů je důležitá, protože pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky. Odumřelé kožní buňky se mohou na rtech hromadit a způsobovat jejich vysušování, drsnost a popraskání. Odstranění těchto odumřelých kožních buněk může zlepšit krevní oběh a přispět k tomu, že rty budou jemnější a zdravější. Exfoliace rtů také pomáhá připravit rty na další péči o rty, jako je hydratace, a umožňuje lepší vstřebávání produktů, jako je balzám na rty. Podívejte se také na naše výrobky z řady peelingů na obličej!

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.