doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Čistící prostředek na obličej

Dobrý čisticí přípravek na obličej je v každodenní péči o pleť opravdu nepostradatelný. Během dne se na pleť dostane spousta nečistot, ale také se na ní hromadí kožní maz a make-up. Proto je velmi důležité čistit pleť ráno a večer kvalitním čisticím prostředkem na obličej přizpůsobeným vašemu typu pleti. Používáte již čisticí přípravek na obličej? Rádi vám pomůžeme najít ideální čisticí přípravek pro vaši pleť.

Třídění

Na stránku
Featured
Kožní Problémy
Huidtype
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Čisticí prostředek na obličej

Čisticí přípravek na obličej je přípravek, který se používá k čištění pleti. Odstraňuje z pleti nečistoty, kožní maz a make-up. Je to první krok vaší péče o pleť a vlastně ten nejdůležitější. Čištění pleti také umožňuje správné proniknutí dalších kroků péče o pleť, například séra a krému, do pokožky.

Nejlepší čisticí prostředek na obličej

Je těžké říci, jaký je nejlepší čisticí prostředek na obličej. Je to proto, že výrobek musí vyhovovat typu a stavu vaší pleti. Máte mastnou, suchou nebo smíšenou pleť? Nebo hledáte čisticí přípravek na obličej, který bojuje proti stárnutí pleti nebo pleť hydratuje? Na výběr je tedy mnoho různých typů čisticích přípravků na obličej. Každé ráno a večer by se měl používat čisticí přípravek. Vaše pleť v noci usilovně pracuje na nápravě škod způsobených každodenními vlivy. To způsobuje, že pleť produkuje více kožního mazu, aby se z ní odstranily odpadní látky, které je třeba ráno opět smýt kvalitním čisticím prostředkem na obličej. Večerní čištění pleti je ve skutečnosti ještě důležitější. Pokožka celý den produkovala kožní maz, zachytili jste nečistoty a možná jste použili i make-up. Pokud ji necháte působit, pokožka se ucpe a upřímně řečeno, nebude příliš jemná a čistá. Čištění pleti je prvním a nejdůležitějším krokem péče o pleť.

Jak ji používat

Způsob použití čisticího prostředku se u jednotlivých výrobků liší. Některé přípravky by se měly nanášet na vlhkou pokožku, jiné přímo na suchou. Všude funguje stejně - čisticí prostředek je třeba chvíli vmasírovat do pokožky, aby se z ní a pórů odstranila veškerá "špína". Pokud si například necháte na noc nanesený make-up, vaše póry se rychle ucpou. To může způsobit vznik černých teček nebo dokonce pupínků. Před použitím si pečlivě přečtěte vysvětlení výrobku, abyste jej mohli správně používat. Často slýcháte, že si lidé myjí obličej pouze vodou. To pleti nijak neprospívá. Pro srovnání: vždy perete oblečení s pracím prostředkem, abyste ho vyčistili a dodali mu svěží vůni, že? Při použití pouze vody zůstává na pleti maz, make-up a látky. Proto je velmi důležitý také dobrý čisticí přípravek na obličej!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.