doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pudr na líčení

Pudr na líčení je široce používaným produktem v make-upovém průmyslu. Je navržen tak, aby pleti dodal přirozený a matný vzhled, a lze jej použít pro celou řadu líčení. Díky tomu je pudr na líčení nepostradatelnou součástí vaší kosmetické rutiny. Objevte nyní nabídku z Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ pleti
Složení
Kategorie
Cena
Značka

Funkce a varianty make-upu

Pudr na líčení má několik funkcí. Používá se k dodání matného vzhledu pleti, ke snížení lesku a k prodloužení trvanlivosti make-upu. Kromě toho se dá použít k dosažení rovnoměrného odstínu pleti a maskování skvrn. Pudr je k dispozici v různých odstínech, od transparentního po béžový a hnědý.

Nanášení pudru na make-up

Pudr by se měl nanášet po nanesení základního make-upu, jako je podkladová báze a korektor. Je posledním krokem při líčení a má pleti dodat přirozený matný vzhled a prodloužit trvanlivost make-upu. Doporučuje se nanášet pudr na make-up štětcem na pudr nebo houbičkou a nanášet ho na celý obličej nebo pouze na místa, kde se leskne. Pudr nanášejte v tenkých vrstvách, aby pleť vypadala přirozeně. Důležité je také poznamenat, že pudr lze nanášet i během dne, aby prodloužil výdrž make-upu a snížil jeho lesk. Pokud si tedy všimnete, že se vaše pleť začíná časem lesknout, můžete použít pudr pro rychlou úpravu.

Původ make-upu

Pudr na líčení je známý již po staletí. Nejstarší formy pudru se vyráběly z přírodních složek, jako je mastek a rýžový prášek. Tyto pudry se používaly k matnému vzhledu pleti a k její ochraně před sluncem. Ve 20. století se začal rozvíjet kosmetický průmysl a do pudru na líčení se stále častěji používaly syntetické složky. Moderní varianty nyní nabízejí širší škálu barev a funkcí a jsou k dispozici ve všech tvarech a velikostech.

Koupit pudrový make-up na Salontotal.cz

Přesvědčily vás výhody používání pudrového make-upu? My také! Proto vám samozřejmě chceme tyto produkty zaslat co nejdříve. Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili hned následující pracovní den! A pokud si objednáte za 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Pak se obraťte na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.