doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

ZAO červenat

Tvářenka ZAO je skvělá tvářenka, která se dobře nanáší. Tvářenka ZAO má navíc opakovaně plnitelné, udržitelné balení. Obal je například vyroben z bambusu; ten je lehký a snadno se přenáší. Objevte tvářenku ZAO na Salontopper a doplňte svůj make-up.


Barvy ZAO blush

Tvářenky ZAO se vyrábějí v různých nádherných barvách. Ať už hledáte jemnou růžovou tvářenku nebo zářivou broskvovou, ZAO pro vás jistě najde variantu, která bude vyhovovat vašemu vkusu. Tvářenky ZAO lze navíc zesílit, takže můžete dosáhnout požadované intenzity barvy.

Typy tvářenek ZAO

Tvářenky ZAO jsou k dispozici v různých typech. Tvářenky ZAO jsou k dispozici jako pudr. Můžete je nanášet jemným štětcem. Dále jsou tvářenky ZAO k dispozici v tyčince. Ta je ideální pro dodání barvy vašim tvářím.

Balení ZAO

ZAO je značka se 100% přírodními a veganskými produkty. Obaly líčidel jsou opakovaně plnitelné a jsou certifikované jako ekologické. Tvářenka ZAO je dodávána v elegantním, udržitelném bambusovém obalu. Ten je nejen krásný na pohled, ale je také lehký a snadno se přenáší. Opakovaně plnitelné balení umožňuje tvářenku znovu naplnit, což přispívá k menšímu množství odpadu a k udržitelné volbě.

Vlastnosti tvářenky ZAO

Tvářenka ZAO nabízí vynikající barevné podání a hedvábně jemnou texturu. Pudrové složení se snadno nanáší a roztírá, což umožňuje dosáhnout bezešvého a přirozeného vzhledu. Tvářenka také dlouho vydrží, takže si můžete užívat svěží a zářivou pleť po celý den.

O značce ZAO Makeup

Společnost ZAO make-up založil v roce 2011 David Reccole. Značka je inspirována východními filozofiemi a klade důraz na přírodní složky a balení. Její produkty jsou například vyrobeny z bambusu. ZAO byla jednou z prvních značek, která uvedla na trh plnitelný make-up. Její receptury obsahují pouze přírodní složky, jako jsou rostlinné oleje, vosky a rostlinné výtažky. Make-up ZAO nabízí stejně silnou texturu, barvu a trvanlivost jako tradiční kosmetika. Je nejen účinný, ale také šetrnější k pleti a životnímu prostředí! ZAO má široký sortiment: od očních stínů až po rtěnky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.