doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Yari Green Curls Mousse

Pěna na kudrliny Yari Green Curls Mousse vám umožní vytvořit krásné kudrliny a vlny bez krepatění. Pěna dodá vašim kadeřím dokonalou definici, aniž by vlasy zatížila. Přípravek zároveň poskytuje vlasům výživu a péči. Ideální pro natáčení a trvalou! A příjemný doplněk: pěna Yari je zcela odolná proti CG!

Třídění

Na stránku
Featured
Cena

Yari Curling Mousse: přehled výhod

Kulmovací pěna Yari nabízí mnoho výhod pro každého, kdo chce mít krásně tvarované lokny a vlny. Pěna například vytváří plné, definované lokny a vlny bez krepatění. Výrobek také nezatěžuje vlasy a udržuje vaše kadeře vzdušné a pružné. V neposlední řadě je tato vyživující a pečující pěna ideální pro natáčení a trvalou ondulaci.

Používáte metodu CG? Pak je výrobek ideální k použití! Jelikož je pěna plně odolná proti CG , můžete ji snadno zařadit do své péče.

Návod k použití pěny na kadeře Yari

Pro dosažení nejlepších výsledků postupujte před použitím pěny na lokny Yari podle následujících pokynů:

  • Krok 1: Před použitím pěnu Yari Green Curls Curling Mousse dobře protřepejte.
  • Krok 2: Malé množství přípravku rovnoměrně rozetřete po celých vlasech. Začněte u kořínků a skončete u konečků.
  • Krok 3: Vlasy jemně pročešte hrubou houbou, aby se pěna dobře rozprostřela.
  • Krok 4: vyčesejte vlasy, aby se vytvořily lokny. Poté je vysušte fénem s difuzérem nebo je nechte uschnout na vzduchu.
  • Tip: Pro dosažení optimálních výsledků používejte pěnu na lokny Yari Green Curls v kombinaci s dalšími produkty Yari Green Curls.

Objednejte si Yari Green Mousse nyní

Chcete vyzkoušet výhody pěny Yari Green Mousse na vlastní kůži? Pak si tuto úžasnou pěnu na lokny objednejte právě teď. Zjistíte, jak snadné je vytvořit krásné, výrazné lokny a vlny. Výsledky vás ohromí!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.