doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olej Yari

Olej Yari může být velmi užitečný při řešení problémů s vlasy. Tento organický olej totiž poskytuje vlasům péči, kterou si zaslouží. Olej na vlasy Yari má základ z přírodních složek a obsahuje esenciální oleje. S olejem na vlasy Yari Green Curls Organic Rosemary Mint budete mít prospěch z udržení délky, lépe vyživených vlasových folikulů, hladších konečků vlasů a méně suché pokožky hlavy.

Třídění

Na stránku
Cena

Rozmarýnový olej Yari: přírodní podpora pro vaše vlasy

Vlasový olej Yari Green Curls Rosemary Mint má pozitivní vliv na zdraví vašich vlasů. Olej se skládá z kombinace rozmarýnu a máty, která vytváří nádhernou vůni. Kromě příjemné vůně mají tyto složky také několik výhod. Rozmarýn má stimulační účinek na růst vlasů a pomáhá bojovat proti jejich vypadávání. Máta má chladivý a zklidňující účinek a pomáhá snižovat suchost a svědění vlasové pokožky. Tento univerzální olej navíc zanechává na vlasech svěží vůni.

Jak používáte vlasový olej Yari?

Vlasový olej můžete používat různými způsoby. Níže uvádíme několik tipů, jak olej Yari používat:

  • Pro extra doplněk k mytí vlasů: smíchejte několik kapek vlasového oleje Yari Green Curls Rosemary Mint s vaším oblíbeným šamponem nebo kondicionérem. Směs naneste na vlasy a nechte několik minut působit. Poté je důkladně opláchněte.
  • Pro běžné použití: naneste několik kapek oleje do dlaní a třete je o sebe, aby se olej zahřál. Poté olej rovnoměrně rozetřete po vlasech a věnujte zvýšenou pozornost konečkům. Olej můžete použít na suché i vlhké vlasy.

S organickým rozmarýnovým mátovým olejem na vlasy Yari Green Curls poskytnete svým vlasům péči, kterou si zaslouží. Vyzkoušejte ho sami a poznejte pozitivní účinky tohoto přírodního vlasového oleje na své vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.