doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Yari Leave In Conditioner

Máte kudrnaté vlasy? Pak je pro vás ideální kondicionér Yari! Bezoplachový kondicionér Yari Green Curls udrží vaše kudrny hydratované a ošetřené po celý den, aniž by vás zatěžoval.

Třídění

Na stránku
Featured
Cena

K čemu je kondicionér bezoplachový dobrý?

Bezoplachový kondicionér je přípravek pro péči o vlasy, který se nanáší na vlasy po umytí šamponem a neoplachuje se. Protože se kondicionér bezoplachový Yari neoplachuje, udržuje vlasy hydratované a vyživené po celý den. Mimo jiné se tak snižuje pravděpodobnost jejich vysušení a krepatění. Takže dobrý bezoplachový kondicionér, jako je zelený bezoplachový kondicionér Yari, může vaše kadeře opravdu změnit!

Yari Green Curls Ultra hydratační bezoplachový kondicionér pro kadeře

Kondicionér Yari Green Curls Ultra Hydrating Leave-In Conditioner je určen pro kudrny a obsahuje přírodní složky, jako je bambucké máslo a aloe vera. Tyto složky zajišťují intenzivní výživu a hydrataci. Tento kondicionér navíc pomáhá lépe definovat vaše kadeře a omezuje jejich krepatění.

Yari Green Curls Light-Weight Detangler pro odlíčení kadeří od vlasů

Kromě ultrahydratačního bezoplachového kondicionéru má Yari v nabídce také skvělý přípravek na rozčesávání kadeří: Yari Green Curls Light-Weight Detangler. Díky tomuto spreji se zamezí zamotávání a zauzlování vlasů a vlasy se stanou mnohem poddajnějšími. Bezoplachový kondicionér Yari naturals je ideální pro použití po umytí vlasů šamponem nebo pro mezidobí, kdy by vaše kadeře potřebovaly trochu více péče.

Metoda Curly Girl

Metoda Curly Girl je oblíbený postup péče o vlasy. Tato metoda je založena na myšlence, že nejlepším způsobem péče o kudrny je používání jemných produktů bez sulfátů a vyhýbání se silikonům, parabenům a dalším škodlivým složkám. Bezoplachové produkty yari green curls do této metody dokonale zapadají, protože neobsahují sulfáty, silikony ani parabeny.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.