doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Wella SP

Wella SP je světoznámá značka výrobků pro péči o vlasy, včetně šamponu Wella SP. Díky dlouholetým zkušenostem této značky má Wella ve svém sortimentu mnoho kvalitních výrobků. Šampon Wella je k dispozici v mnoha variantách a je vhodný pro různé typy vlasů a vlasové potřeby. Objevte šampony Wella SP na Salontotal.cz a užívejte si čistých a ošetřených vlasů.

 


Typy šamponu Wella SP

Šampony Wella SP jsou určeny k péči o vlasy, jejich mytí a výživě. K dispozici je několik šamponů, z nichž každý splňuje specifické potřeby. V nabídce jsou například šampony Wella SP pro větší objem, regeneraci, hydrataci a speciální péči po pobytu na slunci. Šampon Volumize Shampoo je speciálně vyroben tak, aby jemným vlasům bez života dodal objem. Tento výrobek obsahuje složky, jako je výtažek z bavlny a rýžový protein, které vlasy posilují a dodávají jim objem. Používejte Repair Shampoo k obnově poškozených a polámaných vlasů. Tento šampon obsahuje hedvábné aminokyseliny a mikrosvětelný olej, které zajišťují opravu a ochranu před dalším poškozením.

Výhody šamponu Wella SP

Velkou výhodou šamponu Wella je, že je vhodný pro mnoho typů, druhů a barev vlasů. Řada Wella obsahuje speciální šampony pro osoby s blond vlasy a pro barvené vlasy. Stránka Silver Blond Shampoo dodá vašim blond vlasům extra vzpruhu. Wella je také správnou volbou pro šetrné mytí. Šampon Wella SP Luxe Oil Keratin Protect Shampoo myje vlasy šetrně a jeho složky poskytují vlasům péči zevnitř.

Další produkty péče o vlasy Wella SP

Kromě šamponů nabízí Wella SP také další produkty péče o vlasy, jako jsou kondicionéry, masky na vlasy a stylingové přípravky. Všechny výrobky Wella jsou navrženy s ohledem na kvalitu a účinnost a jsou vhodné pro různé typy vlasů a jejich potřeby. Stránka Wella SP Balance Scalp Energy Serum vytváří vitální a silné vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.