doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Professionals Invigo Color Brilliance

Pečujte o své barvené vlasy s vlasovou péčí Invigo Color Brilliance od společnosti Wella Professionals. Tato vlasová péče pomáhá vlasy vyživovat a udržovat jejich krásně zářivou barvu, takže se můžete dlouho těšit z krásné barvy vlasů. Řada Invigo Color Brilliance obsahuje mnoho různých produktů zaměřených na jemné i silné vlasy.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena

Invigo Color Brilliance pro barvené vlasy

Barvené vlasy potřebují dobrou péči, aby se opravilo poškození barvy, ale také aby si barva udržela dlouho krásnou a zářivou. Wella Professionals Invigo Color Brilliance pečuje o vaše vlasy a zajišťuje, že barva zůstane dlouho krásná. Své barvené vlasy si tak můžete užívat naplno. Produkty Invigo Color Brilliance vyvinula společnost Wella pro různé typy vlasů. K dispozici jsou různé masky a šampony pro jemné a husté vlasy.

Jak Wella Invigo Color Brilliance funguje?

Produkty Invigo Color Brilliance mají pozitivní vliv na zdraví a barvu vašich vlasů díky různým aktivním složkám. Výrobky totiž obsahují směs Color Brilliance, která takříkajíc zapouzdřuje a uzavírá částečky mědi v barvených vlasech, takže již nemohou vaše vlasy poškodit. Citrusový kaviár v této směsi obsahuje různé antioxidanty a vitaminy, které udržují vlasy zdravé. Histidin a vitamin E navíc pomáhají kontrolovat proces oxidace a chrání tak barvu vlasů po barvení.

Koupit Wella Professionals Invigo Colour Brilliance

Všechny produkty péče o vlasy Wella Invigo Color Brilliance jsou velikosti ke koupi na Salontopper. V naší nabídce máme kompletní řadu pro barvené vlasy. Šampony, kondicionéry a masky na vlasy z řady produktů Invigo Color Brilliance lze použít pro jemné i husté vlasy, což je popsáno v názvu výrobku. Ostatní výrobky jsou vhodné pro všechny typy barvených vlasů.

Wella Professionals Invigo Colour Brilliance Booster: Chcete svým vlasům dodat extra lesk a zářivost barvy? Pak nejprve naneste na vlasy tento sprej pro lesk a poté dále pečujte kondicionérem nebo maskou Collor Brilliance. Tím dodáte svým vlasům extra krásný lesk!

Bezoplachová pěna Wella Professionals Invigo Colour Brilliance: dodejte svým vlasům extra péči a zároveň je uhlaďte a zjemněte. Tato pěna Color Brilliance obsahuje antioxidanty, které vlasy posilují.

Wella Professionals Invigo Colour Brilliance Miracle BB Spray Leave In Balm: tento bezoplachový balzám vyživuje, zjemňuje a chrání vaše vlasy. Kompletní ošetření v 1 přípravku pro bezoplachovou péči. Dodává vlasům pružnost, aniž by je zanechával mastné, a chrání je před vysoušením, teplem a blednutím barvy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.