doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Professionals Invigo Color Brilliance

Pečujte o své barvené vlasy s vlasovou péčí Invigo Color Brilliance od společnosti Wella Professionals. Tato vlasová péče pomáhá vlasy vyživovat a udržovat jejich krásně zářivou barvu, takže se můžete dlouho těšit z krásné barvy vlasů. Řada Invigo Color Brilliance obsahuje mnoho různých produktů zaměřených na jemné i silné vlasy.


Invigo Color Brilliance pro barvené vlasy

Barvené vlasy potřebují dobrou péči, aby se opravilo poškození barvy, ale také aby si barva udržela dlouho krásnou a zářivou. Wella Professionals Invigo Color Brilliance pečuje o vaše vlasy a zajišťuje, že barva zůstane dlouho krásná. Své barvené vlasy si tak můžete užívat naplno. Produkty Invigo Color Brilliance vyvinula společnost Wella pro různé typy vlasů. K dispozici jsou různé masky a šampony pro jemné a husté vlasy.

Jak Wella Invigo Color Brilliance funguje?

Produkty Invigo Color Brilliance mají pozitivní vliv na zdraví a barvu vašich vlasů díky různým aktivním složkám. Výrobky totiž obsahují směs Color Brilliance, která takříkajíc zapouzdřuje a uzavírá částečky mědi v barvených vlasech, takže již nemohou vaše vlasy poškodit. Citrusový kaviár v této směsi obsahuje různé antioxidanty a vitaminy, které udržují vlasy zdravé. Histidin a vitamin E navíc pomáhají kontrolovat proces oxidace a chrání tak barvu vlasů po barvení.

Koupit Wella Professionals Invigo Colour Brilliance

Všechny produkty péče o vlasy Wella Invigo Color Brilliance jsou velikosti ke koupi na Salontopper. V naší nabídce máme kompletní řadu pro barvené vlasy. Šampony, kondicionéry a masky na vlasy z řady produktů Invigo Color Brilliance lze použít pro jemné i husté vlasy, což je popsáno v názvu výrobku. Ostatní výrobky jsou vhodné pro všechny typy barvených vlasů.

Wella Professionals Invigo Colour Brilliance Booster: Chcete svým vlasům dodat extra lesk a zářivost barvy? Pak nejprve naneste na vlasy tento sprej pro lesk a poté dále pečujte kondicionérem nebo maskou Collor Brilliance. Tím dodáte svým vlasům extra krásný lesk!

Bezoplachová pěna Wella Professionals Invigo Colour Brilliance: dodejte svým vlasům extra péči a zároveň je uhlaďte a zjemněte. Tato pěna Color Brilliance obsahuje antioxidanty, které vlasy posilují.

Wella Professionals Invigo Colour Brilliance Miracle BB Spray Leave In Balm: tento bezoplachový balzám vyživuje, zjemňuje a chrání vaše vlasy. Kompletní ošetření v 1 přípravku pro bezoplachovou péči. Dodává vlasům pružnost, aniž by je zanechával mastné, a chrání je před vysoušením, teplem a blednutím barvy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.