doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovač Wahl

Mnoho kadeřníků a holičů má přirozeně svou oblíbenou značku profesionálních nůžek, pečovatelských produktů a samozřejmě zastřihovačů. Pro mnoho profesionálů je zastřihovač Wahl skutečnou nezbytností. Tato značka je chválena pro své kvalitní zastřihovače a dlouhou životnost přístrojů. Jsou pohodlné na používání a ideální pro precizní práci!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Cena

Zastřihovač Wahl

K dispozici je samozřejmě několik zastřihovačů od společnosti Wahl. Pro usnadnění výběru je samozřejmě důležité vědět, k čemu budete zastřihovač používat. Koneckonců si můžete vybrat zastřihovač akumulátorový nebo se šňůrou, stejně jako velikost čepele a další příslušenství.

Zastřihovač Wahl super

Zastřihovač Wahl Super Trimmer je akumulátorový profesionální zastřihovač kontur. Dobíjecí zastřihovač vydrží až 100 minut bez nutnosti nabíjení. Profesionálové si tento zastřihovač oblíbili, protože přístroj je velmi přesný. Čepel je výškově nastavitelná a je pochromovaná, takže zůstává čistá. Motor je mimořádně tichý a zastřihovač Wahl Super Trimmer rozpozná tloušťku chloupků a v případě silnějších chloupků se otáčí rychleji.

Bezdrátový zastřihovač Wahl

Nejlepší zastřihovače jsou nyní k dispozici i bezdrátové. Práce bez kabelu je samozřejmě mnohem snazší. Poskytuje vám mnohem lepší manévrovatelnost a umožňuje přesnější práci. Stejně tak je tomu i v případě akumulátorového zastřihovače Wahl. Tento akumulátorový zastřihovač je vybaven T-hlavou pro detailní zastřihování a tvarování. Díky lehkému lithium-iontovému akumulátoru je Detailer velmi výkonný, ale tento akumulátor není těžký, takže se přístroj příjemně drží v ruce. Akumulátor vydrží až 100 minut a je nabitý za 60 minut!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.