doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Čepele Tondeo

Dobrý kadeřník vám samozřejmě účes zcela uhladí jemnou prací s holičským nožem. Čepele Tondeo zajistí super uhlazené výsledky, které si vaši klienti přejí. Různé držáky těchto nožů padnou příjemně do ruky a mají vyměnitelné čepele, takže výsledek bude vždy super elegantní! Jsou vhodné jak pro stříhání a holení, tak pro úpravu chloupků na krku a vousů. Salontotal.cz má ve svém sortimentu čtyři varianty holičských nožů Tondeo, z nichž každá má své vlastní výhody.

Třídění

Na stránku
Cena

Kadeřnický nůž Tondeo

S ergonomickým kadeřnickým nožem Tondeo zajistíte svým klientům ty nejhladší výsledky. Snadno odstraníte vousy a chloupky na krku s mimořádně hladkým a rychlým výsledkem. Čepele jsou vyměnitelné, takže jsou hygienické a odolné. Díky úhlu čepelí je také zcela bezpečný pro holiče i klienta. Různé sady obsahují držáky nožů, kde je obsaženo 10 standardních čepelí. Různé držáky mají různé výhody, např. držáky Sifter Ergo a Comfort Cut jsou navrženy s více ergonomickými prvky pro optimální pohodlí.

Čepele Tondeo tss3

Jedním z nejoblíbenějších nožů Tondeo jsou nože Tondeo tss3. Tyto nože jsou vhodné jak pro holení, tak pro stříhání vlasů. Mají optimalizovaný úhel řezu pro větší pevnost a nejostřejší výsledek řezání. Čepele tss3 jsou vhodné pro strojky Tondeo Sifter Classic a Tondeo Sifter Ergo. Ty se také standardně dodávají s 10 těmito špičkovými břity.

Kadeřnické nůžky Tondeo

Kromě kadeřnických nožů máte k dispozici také kadeřnické nůžky Tondeo. Tyto nůžky jsou vysoce kvalitní a nabízejí kadeřníkovi přesný nástroj určený k přesnému stříhání vlasů do tvaru. Kadeřnické nůžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, takže vydrží dlouhá léta, a jsou optimálně nabroušené, takže i při intenzivním používání dlouho stříhají. Kadeřnické nůžky jsou navrženy s ohledem na ergonomii, takže i při dlouhodobém používání zůstávají nůžky pohodlné v ruce.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.