doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Tangle Teezer Wet Detangler

Seznamte se s Tangle Teezer Wet Detangler! Všichni máme pocit, že se nám vlasy zamotávají, zejména když jsou mokré. Rozplést zamotané vlasy, aniž byste si je bolestivě vytrhávali z hlavy, může být docela fuška. Naštěstí je tu nyní Tangle Teezer Wet Detangler! Tento speciální kartáč na vlasy je navržen tak, aby bez námahy odstranil zamotané vlasy, i když jsou mokré. Jedinečná kombinace pružných štětin a ergonomického designu jemně rozplétá vlasy, aniž by je tahala nebo lámala. Ať už jste ve sprše, nebo jste si právě umyli vlasy, s kartáčem Tangle Teezer Wet Detangler bude rozčesávání vlasů hračka!

 

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Tangle Teezer Wet pro každý typ vlasů

Tangle Teezer Wet Detangler je vhodný pro všechny typy vlasů, ať už máte kudrnaté, rovné, husté nebo tenké vlasy. Nezáleží na tom, zda si vlasy vysušíte ručníkem, nebo je necháte mokré, tento kartáč bez námahy klouže po vašich vlasech, aniž by zanechával zamotané prameny. Měkké štětiny příjemně masírují pokožku hlavy a podporují přirozený lesk vašich vlasů. Tak na co ještě čekáte? Nechte zamotané vlasy za sebou a užívejte si hedvábně hladké vlasy s kartáčem Tangle Teezer Wet Detangler!

Tangle Teezer Wet Detangler ideální pro použití ve sprše

Tangle Teezer Wet Detangler je speciálně navržen pro použití ve sprše. Štětiny jsou voděodolné a snadno kloužou po mokrých vlasech, aniž by je slepily. To znamená, že vlasy můžete rozčesávat i pod horkými tryskami, což šetří čas a urychluje ranní rutinu. Ergonomická rukojeť zajišťuje, že se kartáč pohodlně drží v ruce, i když je mokrý. Zahoďte tedy starý hřeben a udělejte si ve sprše místo pro Tangle Teezer Wet Detangler!

Tangle Teezer Wet praktický na cesty

Jste často na cestách a chcete si vždy poradit se zamotanými vlasy, ať jste kdekoli? Tangle Teezer Wet Detangler je kompaktní a přenosný, ideální na cesty a na cestách. Snadno se vejde do toaletní tašky, kabelky nebo dokonce do kapsy kabátu. Ať už se chystáte na dovolenou, na víkend nebo jen potřebujete upravit vlasy během dne, vždy se můžete spolehnout na Tangle Teezer Wet Detangler, že vaše vlasy budou bez zamotání, ať jste kdekoli!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.