doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sendo Soothing

Produkty Sendo Soothing jsou řešením pro citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Produkty mají jemné, ale účinné účinky, které navracejí pokožce hlavy rovnováhu. Díky zklidňujícím a zjemňujícím vlastnostem se pokožka cítí příjemněji. Seznamte se s touto řadou výrobků již nyní a dopřejte své citlivé pokožce hlavy péči, kterou si zaslouží!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Sendo Zklidňující péče o vlasy

S produkty Sendo Soothing si můžete být jisti, že máte ty nejlepší produkty pro citlivou a/nebo podrážděnou pokožku hlavy. Pokožka je zklidněná a zjemněná, takže se cítí příjemněji. Užijte si zdravou a ošetřenou pokožku hlavy a zároveň čisté a svěží vlasy.

Výhody

  • Pro citlivou a/nebo podrážděnou pokožku hlavy
  • Zklidňuje
  • Změkčuje
  • Osvěžuje

Zklidňující produkty Sendo

Tyto produkty jsou nezbytnou součástí péče o citlivou a podrážděnou pokožku hlavy. Zklidňují a zjemňují pokožku hlavy a navracejí jí rovnováhu.

Zklidňující šampon: Jemný čisticí přípravek, který zklidňuje a zklidňuje pokožku. Pokožka hlavy je příjemná a vlasy jsou čisté a nádherně svěže voní.

Zklidňující krém: Krém po umytí, který navrací vlasové pokožce rovnováhu. Užijte si zklidněnou a zjemněnou pokožku, která je příjemná na dotek.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.