doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sendo Scalp Restore

Trpíte mastnou pokožkou hlavy a v důsledku toho se vám snadno mastí vlasy? Pak jsou produkty Sendo Scalp Restore to, co potřebujete. Produkty navracejí pokožce hlavy rovnováhu a regulují tvorbu kožního mazu. Seznamte se s touto produktovou řadou již nyní a zažijte příjemný pocit svěží pokožky hlavy!

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Kategorie
Cena

Sendo Scalp Restore péče o vlasy

Produkty Sendo Scalp Restore pro péči o vlasy jsou vhodné pro mastnou pokožku hlavy a mastné vlasy. Přípravky regulují tvorbu kožního mazu a navracejí pokožce hlavy rovnováhu. Užijte si čistou a svěží pokožku hlavy, která je příjemná na dotek.

Výhody

  • Pro mastnou pokožku hlavy
  • Pro mastné vlasy
  • Navrací vlasovou pokožku do rovnováhy
  • Reguluje tvorbu kožního mazu
  • Osvěžuje

Produkty Sendo Scalp Restore

Produkty této řady navracejí vlasové pokožce rovnováhu. Produkce mazu je regulována, což snižuje výskyt mastné pokožky hlavy a vlasů.

Šampon pro obnovení rovnováhy: Tento šampon dodává pocit nádherně čisté a svěží vlasové pokožky. Snižuje tvorbu kožního mazu, čímž také redukuje mastné vlasy.

Rebalancing Lotion: Pleťová voda, která obnovuje rovnováhu vlasové pokožky. Produkce mazu je regulována a zanechává vám svěží vlasy po delší dobu.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.