doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sendo Gentle Use

Hledáte výrobky, které můžete používat každý den a které byly vyvinuty s ohledem na lidi, přírodu a zvířata? Pak je Sendo Gentle Use to, co potřebujete. Tato řada je vhodná pro všechny typy vlasů a poskytuje péči, kterou si vaše vlasy zaslouží. Seznamte se s těmito přípravky na jemné vlasy právě teď!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Sendo Gentle Use péče o vlasy

S produkty péče o vlasy z řady Sendo Gentle Use poskytnete svým vlasům péči, kterou si zaslouží. Výrobky jsou vhodné pro všechny typy vlasů a lze je používat denně. Výrobky této značky jsou vyvinuty s ohledem na lidi, zvířata a přírodu a jsou také veganské a bez krutosti.

Výhody

  • Pro všechny typy vlasů
  • Vhodné pro každodenní použití
  • Šetrné výrobky na vlasy
  • Vyživuje vlasy
  • Nezatěžuje vlasy

Produkty Sendo pro šetrné používání

S těmito produkty budete mít k dispozici dobrou základní rutinu pro péči o vlasy, která vám umožní těšit se ze zdravých a vyživených vlasů.

Šampon pro každodenní použití: Šetrný mycí prostředek, který pečuje o vlasy na denní bázi. Užijte si zdravé a zářivé vlasy.

Kondicionér Everyday No-Rinse: Bezoplachový kondicionér, který vlasy hydratuje a vyživuje. Zároveň vlasy rozčesává a vy si užíváte upravené vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.