doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS Volume & Body

Produkty OSiS Volume & Body dodávají vlasům plnější vzhled. Vlasy získají větší objem od kořínků a v délkách vlasů. Pokud máte jemné vlasy nebo vám prostě chybí nějaký extra objem, tato řada výrobků je to, co potřebujete! S řadou OSiS Volume & Body vytvoříte ve svých vlasech během okamžiku větší objem a tělo.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Produkty OSiS Volume & Body

Pomocí 7 produktů řady OSiS Volume & Body můžete svým vlasům dodat objem i tělo. Jste příznivci pudru, spreje, pěny nebo pasty? V této řadě najdete vše. Vyberte si výrobek, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a užívejte si objemný účes. Do řady OSiS Volume & Body byly vyvinuty a přidány dva nové výrobky.

Nové produkty OSiS Volume & Body

  • Novým výrobkem v řadě je Air Whip. Tato pěna na vlasy je vhodná pro všechny typy vlasů (rovné, vlnité i kudrnaté). Po nanesení pěny se vlasy okamžitě zdají plnější, kadeře jsou krásně definované a nemají pocit slepení. Pěna Air Whip poskytuje tepelnou ochranu před tepelnými nástroji až do 230 °C, hydratuje vlasy a je odolná proti kudrlinkám.
  • Nově byl do řady přidán také Pump Up. Tato pasta obsahuje kombinaci mořské soli, škrobu a přírodních olejů. Vlasy jsou po použití plnější, mají větší objem od kořínků a dodávají vlasům větší objem. Tento výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů a je Curly Girl proof.

Produktové řady

Řada OSiS Volume & Body dodává vlasům větší objem a tělo. Chcete dodat svým vlasům více lesku, textury nebo pevnosti? Pak vyzkoušejte další produktové řady Schwarzkopf Professional OSiS.

Smooth & Shine: Snižuje krepatění vlasů a dodává jim krásný lesk.
Kudrliny a vlny: Vhodné pro kudrnaté a vlnité vlasy.
Textura: Dodává větší texturu.
Pevnost: Poskytuje dobrou fixaci.
2. den: Osvěžuje vlasy.

Balení

Všechny přepracované výrobky jsou nyní opatřeny QR kódem. Každý výrobek má jedinečný kód, pokud jej naskenujete telefonem, získáte další informace o výrobku, například jak funguje a jaké má složení. Na přední straně je také vyznačen stupeň držení pomocí "+". To znamená: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace. Všechny nové obaly jsou také recyklovatelné. Řada OSiS Volume & Body je ekologičtější a čistší!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.