doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS Texture

Produkty OSiS Texture dodají vašim vlasům větší přilnavost a texturu. Vytvářejte snadno a rychle ty nejkrásnější účesy. Přejete si produkt Texture s lehkou, střední, silnou nebo extra silnou fixací? Tato řada výrobků nabízí vše. Vyberte si produkt, který vyhovuje vašim potřebám, a vytvořte si požadovaný účes!

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Produkty OSiS Texture

Produkty OSiS Texture dodávají vlasům texturu a přilnavost. Snadno tak vytvoříte ty nejkrásnější účesy! Tuto řadu tvoří 9 produktů s lehkou až velmi silnou fixací. Jedním z mých nejoblíbenějších produktů z této řady je OSiS Texture Dust It. Dodává vlasům větší objem od kořínků i v délkách. Tento pudr pro objem má matný povrch a silnou fixaci. Do řady byl také přidán nový výrobek Velvet.

  • OSiS Texture Velvet je nový výrobek z řady OSiS Texture. Tento lehký sprej s voskovým efektem je vhodný pro všechny typy vlasů. Po použití vlasy nejsou lepkavé a nejsou zatížené. Vytvořte si účes, který vám vyhovuje, a užijte si krásný lesk!

Zajímají vás další výrobky z této řady? Všechny je můžete nakupovat na Salontotal.cz!

Různé produktové řady

Kromě řady OSiS Texture má tato značka také několik dalších produktových řad. Chcete svým vlasům dodat texturu, ale také lesk nebo osvěžit vlasy mezi jednotlivými mytími? Pak vyzkoušejte i další produktové řady OSiS. Nakupujte je všechny na Salontotal.cz!

Držení: Dodává vlasům pevnost.
Kudrliny a vlny: Pro kudrnaté a vlnité vlasy.
Objem a tělo: Pro vlasy, které by potřebovaly větší objem a tělo.
Smooth & Shine: Výrobky, které zkrotí krepaté vlasy a dodají jim krásný lesk.
2ND Day: Osvěžení mezi jednotlivými mytími.

Přepracované balení

Přepracovaný obal OSiS Texture obsahuje praktické informace o použití. Naskenujte QR kód na zadní straně obalu, abyste zjistili složení a způsob fungování výrobku. Na přední straně výrobku můžete vidět úroveň držení. Ta je označena symbolem "+". Znamená to: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.