doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS Smooth & Shine

Produkty OSiS Smooth & Shine dodají každému účesu lesk! S těmito produkty si můžete být jisti, že vaše vlasy budou mít krásný lesk a omezí se jejich krepatění. Vytvořte si zářivý účes, který vám bude slušet, pomocí svého oblíbeného výrobku OSiS Smooth & Shine. Nakupujte všechny výrobky na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
Cena

Produkty OSiS Smooth & Shine

Zredukujte krepatění vlasů a dodejte svým vlasům krásný lesk s produkty OSiS Smooth & Shine!

  • Na Flatliner je ochrana proti vysokým teplotám až do 230 °C. Tento sprej má lehkou fixaci, která nezpůsobuje pocit slepení. Redukuje krepatění, zanechává vlasy hladké a chrání váš vzhled před vlhkostí.
  • Super Shield dodává vlasům krásný lesk, redukuje krepatění, chrání vlasy před teplem z tepelných nástrojů a má antibakteriální účinek.
  • Na Glow je sérum na vlasy. Dodává vlasům krásný lesk díky svým vyživujícím účinným látkám. Používáním tohoto vlasového séra se snižuje krepatění vlasů a dostává se jim náležité péče.
  • Sparkler je lesklý sprej bez silikonů. Chcete dodat svým vlasům pěkný vzhled, zkrotit krepaté vlasy a zlepšit jejich rozčesatelnost? Pak je Sparkler to, co potřebujete!

Produktové řady

Produkty Schwarzkopf Professional OSiS byly přepracovány. Byly vyvinuty různé produktové řady a některé receptury byly aktualizovány. Kromě řady OSiS Smooth & Shine existuje také několik dalších produktových řad OSiS.

Volume & Body: Vytváří větší objem a tělo.
Kudrliny a vlny: Vhodné pro kudrnaté a vlnité vlasy.
Textura: Dodává vlasům větší texturu.
Pevnost: Dodává vlasům pevnost.
2ND Day: Osvěžuje mezi jednotlivými mytími vlasů.

Balení

Všechny obnovené výrobky řady OSiS Smooth & Shine jsou nyní opatřeny QR kódem. Každý výrobek má jedinečný kód, jehož naskenováním telefonem získáte další informace o výrobku, například jak funguje a jaké má složení. Na přední straně je také vyznačen stupeň Hold pomocí "+". To znamená: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace. Všechny nové obaly jsou také recyklovatelné. Řada OSiS Smooth & Shine je ekologičtější a čistší!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.