doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS 2ND Day

OSiS 2ND Day osvěžuje vlasy mezi jednotlivými mytími. Suchý šampon absorbuje mastnou vrstvu z vlasů a pokožky hlavy. Dodejte svým vlasům svěží pocit a větší objem pomocí spreje OSiS 2ND Day.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Obnovit prach

Refresh Dust je suchý šampon z řady OSiS 2ND Day. Absorbuje mastnou vrstvu z pokožky hlavy a vlasů. Získáte svěží pocit a vlasy získají větší objem a pevnost. Nastříkáte ho na suché vlasy asi z 20 cm vzdálenosti. Nechte jej chvíli působit a poté jej vmasírujte. Vaše vlasy budou opět nádherně svěží!

Produktové řady

Kromě řady Schwarzkopf Professional OSiS 2ND Day vyvinula značka také několik dalších řad. Hledáte příjemný přípravek, který dodá vašim vlasům lesk, pudr pro zvětšení objemu nebo gel, který udrží vaše vlasy pěkně ve tvaru? Pak vyzkoušejte také výrobky z různých řad OSiS.

Smooth & Shine: Dodává vlasům extra lesk a omezuje jejich krepatění.
Objem & tělo: Dodává vlasům větší objem a tělo.
Curls & Waves: Definujte své kudrny a vlnité vlasy.
Textura: Dodává vlasům větší texturu a přilnavost.
Pevnost: Dodává vlasům mimořádnou pevnost.

Obnovené balení

OSiS 2ND Day má nový obal. Na zadní straně výrobku najdete QR kód. Naskenujte jej telefonem a získáte informace o výrobku. Na přední straně je uvedena úroveň fixace výrobku. Ta je označena symbolem "+" a její význam je: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace. Výrobky OSiS 2ND Day nemají žádnou úroveň fixace, proto nevidíte vyplněné "+". Všechny obaly nových výrobků jsou recyklovatelné a výrobky jsou ekologičtější a také čistší.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.