doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS

Hledáte řadu jemných stylingových produktů? Pak jsou produkty řady OSiS to, co potřebujete. Snadno a rychle s nimi vytvoříte ty nejkrásnější účesy. Výrobky OSiS mají nový vzhled, vylepšené složení a skvělou vůni. Nakupujte své oblíbené výrobky z této řady na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Schwarzkopf Professional OSiS

Řada OSiS od Schwarzkopf Professional byla obnovena! Výrobky jsou rozděleny do různých produktových řad, takže je můžete snadno a rychle rozlišit. Všechny výrobky se navzájem dobře kombinují, aby dosáhly těch nejlepších výsledků.

  • Kudrny a vlny: Kudrnatým a vlnitým vlasům dodává větší definici.
  • Smooth & Shine: Dodává krásný lesk a krotí krepaté vlasy.
  • Objem a tělo: Dodává vlasům větší objem a tělo.
  • Textura: Dodává vlasům větší pevnost a texturu.
  • Pevnost: Dodává vlasům dobrou fixaci.
  • 2. den: Osvěžuje vlasy mezi jednotlivými mytími.

Stylingové produkty

Se stylingovými produkty OSiS můžete snadno a rychle vytvářet ty nejkrásnější účesy. Vyberte si produkt, který vám a vašim vlasům nejlépe vyhovuje. Chcete dodat vlasům větší objem, fixaci nebo lesk? Pak je pro vás OSiS tím pravým produktem. Byly vyvinuty různé produkty, které dodají vašim vlasům ten správný styling. Užívejte si svůj krásný účes po celý den!

Balení výrobku

Výrobky OSiS dostaly nový vzhled. Každá řada má svou vlastní barvu, která výrobky odlišuje. Obaly byly vyvinuty s ohledem na větší udržitelnost a recyklovatelnost. Většina výrobků je veganská, některé výrobky jsou odolné proti curly girl a mnohé obsahují tepelnou ochranu až do 230 °C. Na obalech najdete úroveň držení výrobku označenou symbolem "+" a QR kód, který můžete naskenovat a získat tak další informace a zábavné návody.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.