doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Schwarzkopf Igora

Produkty Schwarzkopf Igora vám umožní vytvořit ty nejkrásnější barvy vlasů. Bylo vyvinuto několik řad, od permanentních až po semi-permanentní barvy. Široká škála barev znamená, že pro každého se vždy najde dokonalá barva. Objednejte si svou oblíbenou barvu Schwarzkopf Igora na Salontotal.cz!


Barvení vlasů

Chcete používat tu nejlepší barvu na vlasy? Pak je Schwarzkopf Igora to, co potřebujete. Tato barva je k dispozici v permanentní a semipermanentní variantě. Schwarzkopf Igora má širokou nabídku různých barev rozdělených do různých řad. Vyberte si řadu a barvu, která vám nejlépe vyhovuje, což vám umožní vytvořit ty nejkrásnější barvy vlasů. Schwarzkopf Igora má dobré krytí šedin, krásnou intenzitu barvy a snižuje riziko lámání vlasů.

Různé typy barvení Schwarzkopf Igora

  • Royal: Vytvořte ty nejkrásnější barevné výsledky s permanentními barvami z řady Royal. Užijte si dlouhotrvající udržení barvy.
  • Královské absolutní barvy: Vhodné pro zralejší vlasy. Chcete 100% pokrytí šedin? Pak je řada Royal Absolutes to, co potřebujete.
  • Color10: Toto barvení potřebuje pro pěkný výsledek pouze 10 minut. Barvu Color10 použijete pro kořínky vlasů.
  • Royal Highlifts: Pro blond vlasy. Vytvoříte si ty nejchladnější barvy vlasů.
  • Královské stříbřitě bílé: Neutralizuje vaši přirozenou šedou barvu vlasů.
  • Královská módní světla: V případě potřeby můžete použít i další barvy, např: Pro rozjasnění vašich vlasů. Vlasy získají krásný lesk.
  • Vario Blond: Použijte Vario Blond pro zesvětlení vlasů. Vhodné pro světlé vlasy.
  • Expert Mousse: Použijte polopermanentní barvy Expert Mousse pro osvěžení barvy vlasů.

Produkty Schwarzkopf Professional

Kromě přípravku Schwarzkopf Igora má značka v nabídce i několik dalších produktů. Hledáte kvalitní suchý šampon, masku na barvu, tepelnou ochranu, pěnu nebo jiný vlasový přípravek? Pak je Schwarzkopf Professional to, co potřebujete! Vše nakoupíte na Salontotal.cz.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.