doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pomáda Reuzel

Pomádu Reuzel Pomade najdete v mnoha holičstvích. Tyto oblíbené stylingové produkty pocházejí z Nizozemska a jsou vyvinuty profesionálními holičstvími a pro ně. Pomáda Reuzel je tak oblíbená díky padnoucímu charakteru značky a samozřejmě kvalitě výrobků. Výrobky jsou v dlouholeté nabídce nejen pro lesklý příčesek, ale jsou k dispozici i v matné verzi. Najděte si tedy vhodnou pomádu pro svůj účes!


Pomáda na vlasy Reuzel

Původní pomáda na vlasy Reuzel sloužila samozřejmě k vytvoření účesu s hladkým hřbetem. Lesklý a mastný krém, který pevně tvaruje vlasy a dodává jim lesklý vzhled. V dnešní době to již není jediné použití pomády. V dnešní době máte k dispozici také matnou pomádu pro jiný styl, ale se stejnou silou pomády.

Lesklá pomáda

Pomády byly v podstatě vyvinuty k udržení tvaru vlasů, vedlejším účinkem pomád na olejové bázi bylo, že díky tomu vlasy získaly silný lesk. V dnešní době není olej v pomádě nutně potřeba, ale lesklá pomáda vám zůstane, protože je součástí stylu, který můžete pomocí pomády vytvořit. Příkladem silné lesklé pomády je Reuzel High Sheen.

Matný povrch

Nechcete lesklý efekt pomády, ale přesto chcete, aby silně držela? Pak je tu Extreme Hold Matte Pomade. Používáte ji stejně jako jakoukoli jinou pomádu, ale nemá silný lesk. S touto matnou pomádou můžete také vytvořit rozcuchaný vzhled.

Na vodní bázi

Častým problémem pomády je, že se z vlasů špatně vymývá. Řešením tohoto problému jsou pomády na vodní bázi. Protože již neobsahuje olej, který je obvykle běžný, vymývá se z vlasů snadněji.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.