doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

REF Mousse

V Salontopperu chápeme, že péče o vlasy by měla být nejen účinná, ale také etická. Proto jsme rádi, že můžeme nabídnout kolekci REF Mousse, která se skládá z veganských vlasových stylingových produktů, které vaše vlasy vynesou do nových výšin. S pěnou REF Mousse se můžete nejen těšit z krásně upravených vlasů, ale také se vědomě rozhodnout pro dobré životní podmínky zvířat a udržitelnost.

Třídění

Na stránku
Cena

REF Mousse má beztížné složení

Pěna REF Mousse je známá svým lehkým složením, které nezatěžuje vlasy. Naše pěny jsou navrženy tak, aby zachovaly přirozený vzhled, aniž by vaše vlasy byly tužší. Dodávají vlasům objem, texturu a pružnost a zároveň zůstávají pružné a odolné. S pěnou REF se můžete těšit z krásně upravených vlasů, které vypadají bez námahy.

Od dodání textury po zkrocení krepatění vlasů

REF Mousse nabízí všestranné použití, které vám umožní vytvářet různé účesy. Pěnu aplikujte na ručníkem vysušené vlasy pro větší objem a texturu. Pro výrazné kudrny naneste pěnu na mokré vlasy a poté je nechte uschnout. Malé množství pěny můžete použít také na suché vlasy, abyste zkrotili krepaté vlasy a dodali jim kontrolu. S pěnou REF Mousse jsou možnosti nekonečné.

Pěna REF Mousse je veganská

Společnost REF Mousse je hrdá na to, že nabízí veganské produkty pro styling vlasů. Složení neobsahuje živočišné složky a nikdy nebylo testováno na zvířatech. Věří, že můžete dosáhnout skvělých výsledků, aniž byste museli slevit ze svých hodnot. S pěnou REF Mousse si můžete styling užívat s klidným svědomím, protože víte, že se rozhodujete zodpovědně vůči zvířatům i životnímu prostředí.

REF Fiber Mousse

Hledáte extra texturu a definici účesu? Pak je pěna REF Fiber Mousse vaším dokonalým stylistickým partnerem. Tato speciální pěna je navržena tak, aby vašim vlasům dodala texturu a strukturu, takže si můžete bez námahy vytvořit požadovaný účes. Ať už se chcete pustit do rozcuchaného, texturovaného účesu, nebo chcete svým přirozeným kadeřím dodat větší definici, pěna REF Fiber Mousse vám pomůže předvést vaše vlasy v tom nejlepším světle. Nabízí pružné zpevnění a zajišťuje poddajnost vlasů, takže můžete donekonečna experimentovat s různými účesy.

Tipy a triky

Abyste z pěny REF Mousse vytěžili co nejvíce, rádi bychom se s vámi podělili o několik tipů a triků. Před použitím lahvičku dobře protřepejte a naneste na ruku množství o velikosti golfového míčku. Pěnu rovnoměrně rozetřete po vlasech a poté je upravte podle potřeby. Experimentujte s množstvím produktu a technikou úpravy za sucha nebo za mokra, abyste dosáhli účesu, který vám vyhovuje.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.