doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Styling Redken

Stylingové produkty Redken jsou pro mnohé velmi oblíbené. Redken Styling nabízí mnoho produktů, jako je lak na vlasy, hlína, pasta, suchý šampon a další. Rozsáhlý sortiment Redken Styling vám zajistí, že si můžete vlasy vhodně upravit. Na podzim 2022 byla tato balení aktualizována, ale samozřejmě se známými složeními! Podrobněji vám produkty a jejich použití vysvětlíme v dolní části stránky!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Stylingové produkty Redken

Produkty Redken Styling jsou oblíbené a oblíbené u zákazníků Salontotal.cz. Existuje mnoho různých stylingových produktů Redken a mnohé z nich jsou oblíbené již řadu let. Nyní se samotná stylingová řada dočkala v roce 2022 proměny. Váš oblíbený produkt Redken Styling je nyní v nové podobě, ale samozřejmě se známým složením. Nemusíte tedy postrádat svůj důvěryhodný stylingový přípravek! Stylingové produkty Redken jsou rozděleny do čtyř typů výrobků a jsou seřazeny podle použití výrobku. Tyto čtyři skupiny jsou laky na vlasy, objem, textura a tepelný styling, níže si tyto kategorie vysvětlíme podrobněji!

Laky na vlasy

Laky na vlasy Redken Finishing Sprays spadají do skupiny laků na vlasy. Stejně jako ostatní laky na vlasy jsou i tyto la ky zaměřeny na fixaci vašeho účesu pro dlouhou fixaci a kontrolu nad vašimi vlasy. Poznáte je podle tmavých odstínů a černých melírů. Čím vyšší číslo je na laku na vlasy uvedeno, tím silnější je fixace výrobku.

Redken Hairsprays Family

Objem

Existují různé způsoby, jak získat větší objem vlasů, a můžete si k tomu pořídit nejrůznější produkty. U společnosti Redken nyní tyto výrobky pro objem najdete v zelených obalech, takže už hned víte, že se jedná o výrobky pro objem. Samozřejmě záleží na tom, který z těchto výrobků se pro vaše vlasy hodí nejlépe. Níže vám vysvětlíme, které výrobky existují a co pro vás dělají.

Redken Volume Family

Kořenový lifting

Tento výrobek je pružný sprej, který můžete aplikovat přímo ke kořínkům a vytvořit tak ve vlasech dodatečný objem. Jak název napovídá, Root Lifter dodává větší objem od kořínků, aby vaše vlasy vypadaly a působily plnější. Na stránkách Root Lifter spray se nachází náhrada za Redken 10 Guts.

Tupírování kořínků

Tento závěrečný sprej dodává vlasům objem od kořínků. Nanesením přípravku na vlasy vyčesané dozadu zajistíte, že získají a udrží si objem od kořínků. Root Tease je náhradou za Redken Quick Tease 15 a má matný povrch.

Zvýšení objemu

Gel ve spreji, který dodává objem? Ano! Volume Boost poskytuje trvalý objem a jemný pocit od kořínků. Na Volume Boos spraygel nahrazuje Redken 06 Rootful.

Textura na dotek

Hledáte objem, ale zároveň ochranu před teplem? Pak zvolte Touchable Texture. Tato pěna dodává vlasům dlouhotrvající lesk, texturu, objem a také tepelnou ochranu. Touchable Texture mousse nahrazuje Redken 05 Touch Control.

Redken Volume producten

Textura

Pro krátké vlasy můžete použít různé produkty, jako je gel, pasta a pudr. Který výrobek však použijete pro jaký styl a který výrobek potřebujete. Různé stylingové produkty jsou nyní shrnuty do řady Texture a poznáte je podle modrého obalu (nebo s modrými akcenty).

Redken Texture Familiy

Vosk ve spreji

Pro rozcuchaný a matný vzhled je tu Redken Spray Wax. Tento výrobek má neviditelný efekt a zároveň dodává vlasům texturu. Jemný matný povrch dodává vlasům rozcuchaný vzhled a zároveň je lehce fixuje. Stránka Spray Wax nahrazuje přípravek Redken Wax Blast 10.

Plážový sprej

Chcete mít nonšalantní plážový vzhled, jako byste přišli přímo z pláže? Pak je pro vás určen plážový sprej Redken. Sprej obsahuje texturovací složky, které dodávají vlasům objem. Vlasy zůstávají v pohybu a mají rozcuchanou vlnitou strukturu.

Poddajná pasta

Pliable Paste je stylingový přípravek s přirozeným vzhledem a flexibilní fixací. Dodává vlasům pevnost, aby si udržely tvar, ale přesto je můžete podle potřeby upravovat celý den. Na stránkách **ONBEKEND** je náhradou za přípravek Redken Rewind 06.

Texturační pasta

Nejoblíbenějším produktem značky Redken Styling je pasta Texture Paste. Tato pasta má středně silnou fixaci a hnětete ji do vlasů, abyste si vlasy upravili podle svých představ. Dodává texturu, texturovanost a dlouhotrvající fixaci. Na stránkách Redken Texture Paste nahrazuje pastu Redken Rough Paste 12.

Max Sculpting Gel

Pro silné zpevnění a lesklý konečný výsledek použijte Max Sculpting Gel. Tento gel má dlouhotrvající fixaci a tvarovou paměť, která udrží váš účes po celý den. Na Redken Max Sculpting Gel nahrazuje Redken Hardwear 16.

Matný jíl

Tato texturovací hlína má silnou fixaci, která dodá vašim vlasům dlouhotrvající tvar. Protože je odolná vůči vlhkosti, můžete mít své vlasy pod kontrolou a ve tvaru za všech okolností. S touto hlinkou si tak můžete vytvořit svůj vlastní styl. Stránka Redken Matte Clay je náhradou za Redken Rough Clay 20.

Pudrová přilnavost

Pro styling s objemem a matným finišem je pudr pro objem tím pravým produktem. Naneste Redken Powder Grip na suché vlasy a získejte objem od kořínků. Přípravek Powder Grip nahrazuje přípravek Redken Powder Grip 03.

Redken Texture producten

Tepelný styling

Styling vlasů pomocí tepelného nástroje je samozřejmě velmi příjemný a vlasy dostanete pěkně do tvaru, ale bohužel to není bez nebezpečí. Naštěstí je tu řada Redken Heat Styling Family se 3 produkty, které pomáhají vlasy před teplem chránit. Tyto přípravky na ochranu před teplem poznáte podle růžového obalu. Tepelný sprej je vhodný pro použití s žehličkou na vlasy nebo kulmou a přípravky Quick a Big Blowout jsou určeny pro ochranu a styling pomocí fénu!

Redken Heat Styling

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.