doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprej na konečnou úpravu Redken

Co dotvoří váš vzhled víc než vědomí, že vydrží celý den? S finišujícím sprejem Redken si můžete být jisti, že vaše upravené vlasy zůstanou v perfektním tvaru a vy si můžete užívat celý den! Složení laku na vlasy Redken je oblíbené u mnoha lidí a nyní v novém vzhledu. Díky tmavému obalu stylingu je vidět, že se jedná o lak na vlasy, a proto svůj lak na vlasy snadno najdete!

Třídění

Na stránku
Redken
Cena

Řada laků na vlasy Redken

Díky přepracovanému obalu Redken Styling září i nové laky na vlasy Redken Hairsprays Family. Těchto 5 laků na vlasy je vhodných pro různé účely a mají různé úrovně fixace, takže se dokonale přizpůsobí vašemu účesu. Samozřejmě chcete maximální zpevnění, ale ne všechny účesy vyžadují také lesk a u některých účesů chcete zachovat přirozenou pružnost. Uvádíme jejich seznam od nejméně silného po nejsilnější lak na vlasy.

Redken Haarlak

Rychleschnoucí lak na vlasy

Krásný lesk, rychlá fixace a rychleschnoucí složení, co víc si přát? Rychleschnoucí lak na vlasy nemá tak silnou fixaci jako ostatní laky na vlasy, ale díky tomu si také zachovává větší pružnost pro přirozenější vzhled.

Lak na vlasy proti krepatění

Tento lak na vlasy je zaměřen především na boj proti krepatění a poletování vlasů. Složení neobsahuje žádný aerosol, takže se na vlasy nanáší jako rozprašovač. Díky tomu sprej dodává vlasům mírný lesk.

Lak na vlasy se silnou fixací

Lak na vlasy se silnou fixací, jak již název napovídá, poskytuje silnou fixaci, ale kromě toho má i další výhody. Působí až 24 hodin a odolává lehké vlhkosti. Díky tomu zůstanou vaše vlasy ve formě a bez krepatění!

Lak na vlasy Control

Potřebujete silnou fixaci pro kontrolu nad svými vlasy? Pak je lak na vlasy Control to, co hledáte! Tento dokončovací sprej má vysokou fixaci s ochranou proti vlhkosti a rychle schne. Nezanechává žádné zbytky ani vločky, takže je výsledek skutečně bezchybný.

Lak na vlasy s maximální fixací

Nejsilnější fixaci najdete v laku na vlasy Max Hold od společnosti Redken. Ten poskytuje dlouhotrvající fixaci a kontrolu, aniž by působil krepatě. Lak na vlasy má superjemné rychleschnoucí složení, které navíc vydrží po celý den!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.