doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken Curvaceous

Kudrliny mají všechny tvary a velikosti. Jsou krásné, ale vyžadují spoustu péče! Jakmile se o kudrliny nestaráte správně, začnou se krepatět a/nebo vysušovat. Řada Redken Curvaceaous zvýrazní to nejlepší z každé kudrny! Protože jsou výrobky lehké, nezatěžují kadeře a udržují je krásně pružné. Produkty zajišťují optimální pružnost, definici a lesk! S produkty řady Redken Curvaceous bude péče o vaše krásné kudrny jednodušší.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Produkty Redken Curvaceous

Pro úplné odstranění krepatění vlasů doporučujeme používat Redken Curvaceous Ringlet. Tento jemný krém bojuje proti krepatění a definuje vaše kadeře. Jeho pečující prvky zajišťují hloubkovou hydrataci. Na Curvaceous Curl Refiner je podkladový přípravek, který dokáže vašim kadeřím nabídnout větší definici a hydrataci. Vaše kadeře tak budou ještě lépe chráněny před vysoušením a omezí se jejich krepatění. Rozhýbejte své kadeře a zvolte produkty Curvaceaous od Redkenu!

Nahrazení řady Redken Curvaceous

Z řady již zmizelo několik výrobků, a tak všichni čekali na náhradu řady Redken Curvaceous. S příchodem výrobků Redken All Soft Mega Curls je tu opět vhodný šampon a kondicionér na kudrliny od Redkenu. Má stejně silný hydratační účinek a bojuje proti krepatění vlasů! Důstojný nástupce Začněte s dobrým základem v podobě šamponu Redken Curvaceous High Foam Shampoo a kondicionéru Redken Curvaceous Conditioner.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.