doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Redken All Soft

Suché, matné a krepaté vlasy, pak potřebujete pomoc Redken All Soft. Tato bohatá vlasová péče navrací suchým vlasům pružnost, poddajnost a lesk. Složení Redken All Soft je obohaceno o arganový olej, který má silné vyživující vlastnosti a pomáhá obnovit suché lámavé vlasy.


Redken pro suché vlasy

All Soft je řešení společnosti Redken pro suché vlasy. Tato komplexní řada péče s různými produkty je obohacena o arganový olej, který obnovuje lámavé a matné vlasy. Můžete si tak vytvořit proceduru, která bude vyhovovat potřebám vašich suchých vlasů a navrátí jim pružnost a lesk. Základem je samozřejmě kvalitní šampon a kondicionér All Soft. Pro další péči máte široký výběr, a to vyživující masku na vlasy, hydratační bezoplachový přípravek nebo vyživující olej na vlasy, díky kterému budou vaše vlasy opět zářit. Všechny tři produkty se skvěle doplňují se šamponem a kondicionérem All Soft.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.