doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Voda po holení Proraso

Používejte nyní vodu po holení Proraso pro upravenou a svěží pleť! Po holení může být pokožka podrážděná a suchá. Pak je důležité o pokožku dobře pečovat pomocí vody po holení. Proraso Voda po holení je voda po holení, která pleť nejen osvěží, ale také ji ošetří a zklidní. Pokud jde o péči o muže, Proraso je jednou z nejikoničtějších značek v oboru. Tato voda po holení, která je mezi muži klasikou, se již více než sto let používá ke zklidnění a osvěžení pleti po holení.

 

Třídění

Na stránku
Proraso
Složení
Typ dárku
Cena

Složení balzámu po holení Proraso

Balzám po holení Proraso je vysoce kvalitní voda po holení, která osvěžuje a ošetřuje pokožku po holení. Jedním z hlavních důvodů, proč muži dávají přednost této vodě po holení, je její přírodní složení. Je vyrobena z přírodních složek, jako je eukalyptový olej, mentol, kafr a glycerin. Tyto složky mají na pokožku osvěžující a zklidňující účinek. Voda po holení Proraso je vhodná pro všechny typy pleti a neobsahuje parabeny ani silikony.

Proraso voda po holení zmírňuje podráždění

Voda po holení Proraso je určena ke zmírnění podráždění pokožky po holení. Její složení obsahuje zklidňující složky, které pomáhají snižovat zarudnutí a zánět a zároveň osvěžují pokožku. Díky tomu je ideální pro muže s citlivou pletí, kteří jsou náchylní k podráždění po holení.

Jemná voda po holení Proraso

Voda po holení Proraso má mužnou vůni, která není příliš silná, přesto je dostatečně výrazná, aby vás provoněla po celý den. Vůně má svěží a kořeněnou směs eukalyptu, mentolu a kafru. To je rozhodně jeden z hlavních důvodů, proč jsou muži již léta fanoušky této vody po holení.

Zelená voda po holení Proraso

Řada vody po holení Proraso Green je ikonickou řadou výrobků pro muže, která je známá svou povzbuzující a osvěžující vůní. Složení také pomáhá zklidňovat a hydratovat pokožku, takže je ideální pro muže s citlivou pletí. Řada Proraso Green Aftershave je klasikou a muži po celém světě ji používají již desítky let.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.