doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 7

Olaplex No 7 je jedním z posledních kroků systému Olaplex. Olaplex No. 7 je spojovací olej, a proto se jedná o stylingový přípravek. Olej zvyšuje lesk, hebkost, barvu a živost vašich vlasů. Olaplex No 7 také poskytuje ochranu před teplem až do 450 stupňů. Objevte naši nabídku a upravte si vlasy pomocí výrobků Olaplex.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
Cena

Co je Olaplex No 7?

Po produktech Olaplex č. 7 je dalším produktem řady Olaplex spojovací olej. Olaplex No 7 je vlasový olej pro úpravu a ochranu vlasů. Můžete ho používat samostatně nebo v kombinaci s ostatními produkty Olaplex. Pokud chcete používat všechny produkty, můžete postupovat podle objednávky: Olaplex č. 0, 1 a 2 jsou předúpravy, kdežto č. 1 a 2 jsou určeny pro profesionální použití. Olaplex č. 3 je maska na vlasy. S Olaplexem č. 4 a č. 5, šamponem a kondicionérem, si umyjte vlasy. Olaplex č. 6 je bezoplachový přípravek. Pomocí přípravku Olaplex č. 7 pak můžete vlasy upravovat. Přípravek je koncentrovaný a beztížný vlasový olej, který pomáhá obnovit vaše vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat celý systém Olaplex.

V čem je Olaplex tak dobrý?

Všechny výrobky Olaplex jsou veganské, bez sulfátů a parabenů. Díky tomu zabraňují vysušování vlasů a omezují jejich vypadávání. Jedinečné složení přípravku Olaplex navíc zajišťuje, že se vaše poškozené vlasy opět sešijí. Tyto složky jsou obsaženy i v přípravku Olaplex č. 7, takže vaše vlasy budou silné, lesklé a super zdravé. Další výhodou je, že vlasy s přípravkem Olaplex stačí mýt přibližně jednou týdně. Pokud si tedy vlasy barvíte, vydrží vám ještě déle. Olaplex No 7 vám umožní vlasy krásně upravovat.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.