doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 1

Olaplex No 1 je jedinečný přípravek vyvinutý pro opravu a posílení poškozených vlasů. Poškození vlasů způsobené například barvením minimalizuje Olaplex No 1. Přípravek se přidává do chemického složení během barvení a pomáhá posilovat slabá místa ve vlasech během úpravy. Olaplex No 1 se doporučuje používat jako profesionální přípravek. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si zdravý pramen vlasů!

 

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Co je Olaplex No 1?

Olaplex No 1 obsahuje složku "Bond Multiplier". Ta pomáhá obnovovat poškozené vlasy a posilovat vlasová vlákna. Olaplex No1 se používá před barvením a stříháním vlasů. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů a neobsahuje sulfáty, parabeny a živočišné složky. Díky tomu se vaše vlasy nevysušují a dochází k menšímu vypadávání vlasů. S přípravky pro péči o vlasy Olaplex si nemusíte vlasy mýt často, v průměru jednou týdně.

Systém Olaplex

Olaplex je řada péče o vlasy s různými produkty. Každý výrobek je určen pro jiný způsob péče. Přípravky Olaplex č. 1 a č. 2 aplikuje kadeřník během barvení vlasů a po něm, aby zabránil jejich poškození. Po kadeřnickém ošetření je ideální No 3, což je maska na vlasy. Poté si můžete vlasy umýt pomocí č. 4 a č. 5, tedy šamponu a kondicionéru. Olaplex č. 6,7,8 a 9 jsou stylingové přípravky: bezoplachový přípravek, vlasový olej, maska na vlasy a vlasové sérum. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat celou řadu péče o vlasy.

Jak používáte přípravek Olaplex No 1?

Doporučuje se, aby přípravek Olaplex No 1 používali profesionálové. Je to proto, že přípravek se přidává do chemického složení během barvení. Kadeřník vmasíruje přípravek Olaplex No 1 do suchých neumytých vlasů a po 10 minutách působení přípravek opláchne. Po tomto ošetření budou vaše vlasy obarveny a ostříhány.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.