doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maria Nila Tepelná ochrana

Maria Nila Heat Protection je nezbytný produkt pro všechny, kteří pravidelně vystavují své vlasy působení nástrojů, jako jsou fény, žehličky a kulmy. Jedná se o revoluční přípravek na ochranu před teplem, který chrání vlasy před poškozením způsobeným vysokými teplotami a zároveň zajišťuje dlouhotrvající a zdravý vzhled.

Třídění

Na stránku
Cena

Maria Nila

Maria Nila je přední značka v oblasti péče o vlasy, která je známá svými vysoce kvalitními výrobky a snahou o udržitelnost. Značka nabízí širokou škálu inovativních výrobků, jako jsou šampony, kondicionéry a masky na vlasy. Od ostatních značek se Maria Nila odlišuje svým silným zaměřením na veganskou péči o vlasy. Všechny výrobky Maria Nila jsou 100% veganské a neobsahují živočišné složky. Značka pokračuje v neustálém výzkumu nových technologií a receptur, aby posunula péči o vlasy na vyšší úroveň.

Maria Nila Rychleschnoucí sprej na vlasy

Maria Nila Quick Dry Heat Spray je skvělý výrobek, který vám pomůže rychle a účinně vysušit vlasy a zároveň poskytne ochranu před teplem stylingových nástrojů. Tento sprej na ochranu před teplem je nezbytnou pomůckou pro každého, kdo pravidelně používá fén, žehličku na vlasy nebo kulmu a chce ze svých vlasů dostat to nejlepší. Tento sprej je obohacen o speciální polymery, které absorbují vlhkost z vlasů a výrazně zkracují dobu vysoušení. To znamená kratší dobu fénování a menší vystavení vlasů teplu, což snižuje riziko jejich poškození.

Maria Nila Krémový sprej proti teplu

Složení spreje Maria Nila Cream Heat Spray je obohaceno o vysoce kvalitní složky, které vlasy během stylingu vyživují a chrání. Vytváří ochrannou vrstvu kolem každého pramene vlasů a snižuje tak poškození způsobené teplem stylingových nástrojů. Vlasy tak zůstávají zdravé, hydratované a chráněné před dehydratací a roztřepenými konečky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.