doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér KMS pro bezoplachové použití

Hledáte hydratační a ošetřující přípravek? Pak je kondicionér KMS to, co potřebujete. Pomáhá vyživovat a obnovovat vlasy a zanechává je zdravé a lesklé. Vyberte si bezoplachový kondicionér KMS, který vašim vlasům nejlépe vyhovuje!

Třídění

Na stránku
KMS
Problémy s vlasy
Cena

Jak to funguje

Bezoplachový kondicionér KMS hydratuje, vyživuje a rozčesává vlasy. Existují různé typy produktů, které můžete přizpůsobit svému typu vlasů. Vyberte si proto produkt, který vašim vlasům nejlépe vyhovuje! Získáte krásné, hebké, lesklé a zdravé vlasy. Jak ale kondicionér bezoplachový KMS funguje?

  • Krok 1: Ujistěte se, že jsou vaše vlasy čisté a vysušené ručníkem.
  • Krok 2: Přípravek rovnoměrně nastříkejte na vlasy nebo naneste požadované množství na ruku a podle toho jej rozdělte po vlasech.
  • Krok 3: Nechte přípravek vsáknout.
  • Krok 4: Neoplachujte jej!

Nejprodávanější

Uvádíme pro vás 3 nejprodávanější bezoplachové kondicionéry KMS:

KMS Moist Repair leave in kondicionér

Skvělý pro suché a poškozené vlasy. Tento přípravek obnovuje hladinu vlhkosti a pomáhá obnovovat vlasy. Po použití tohoto kondicionéru si všimnete, že vaše vlasy jsou jemnější a lépe se upravují. Je skvělou volbou, pokud chcete vlasy hydratovat, vyživovat a rozčesávat, aniž by je zatěžoval.

Kondicionér bezoplachový KMS Add Volume

Chcete dodat svým vlasům větší objem? Pak je kondicionér Add Volume ideálním řešením. Tento bezoplachový kondicionér dodá vašim vlasům objem již od kořínků a vytvoří plnější účes. Jedná se o lehký přípravek, který vlasy nezatěžuje a zanechává je objemné a živé po celý den.

KMS Tame Frizz kondicionér bezoplachový

Trápí vás krepaté nebo zacuchané vlasy? Pak je přípravek Tame Frizz to, co potřebujete. Zlepšuje rozčesatelnost vlasů a omezuje jejich krepatění při fénování. Pomáhá také definovat kudrny a dodává jim krásný lesk.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.