doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadus Velvet Oil

Hledáte řadu produktů, které oživí vaše vlasy a dodají jim krásný přirozený lesk? Pak si vyberte řadu Kadus Velvet Oil . Tato řada je speciálně navržena tak, aby vaše vlasy vypadaly a byly zdravější.

 

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena

Kadus Professional Velvet Oil Shampoo

Šampon Kadus Professional Velvet Oil Shampoo jemně čistí vlasy a zároveň je pomáhá okamžitě oživit. Výsledek po použití? Krásné, hladké a přirozeně lesklé vlasy! Šampon je prvním krokem v řadě Kadus Velvet Oil a poskytuje základ pro ostatní produkty této řady.

Kondicionér Velvet Oil Kadus

Kondicionér se používá po umytí vlasů a zajišťuje péči o vaše vlasy. Kondicionér Velvet Oil Kadus pomáhá vlasy okamžitě zjemnit. Vaše vlasy budou nejen vypadat zdravěji , ale také se tak budou cítit. Výsledkem jsou upravené a přirozeně lesklé vlasy.

Kadus Velvet Oil Treatment

Kadus Velvet Oil Treatment je třetím krokem této řady péče. Tento přípravek pomáhá obnovit a oživit vaše vlasy. Po použití kúry vypadají vlasy zdravěji a získají krásný, přirozený lesk.

Lehký olej Kadus Velvet Oil

Lehký olej Kadus Velvet Oil dodává vlasům lesk a zanechává je zdravější, aniž by vlasy zatěžoval. Olej je vhodný jako ochrana před teplem a má na vlasy proti krepatění.

Řada Kadus Velvet Oil zkrátka nabízí kompletní péči o vlasy s produkty, které vaše vlasy oživí a dodají jim krásný přirozený lesk. Od jemného čištění a okamžité revitalizace šamponu až po regenerační účinek kúry - každý krok přispívá ke zdravějšímu vzhledu vlasů, které jsou hebké a přirozeně lesklé. Rozhodněte se pro řadu Kadus Velvet Oil a užívejte si výhod krásně upravených vlasů se zářivým leskem.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.