doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Goldwell Kerasilk Reconstruct

Produkty z řady Goldwell Kerasilk Reconstruct jsou dokonalou volbou pro kvalitní péči o vlasy. Produkty řady Goldwell Kerasilk Reconstruct zajišťují opravu a posílení poškozených a oslabených vlasů. Díky kvalitním složkám, které výrobky obsahují, je dosaženo optimálních výsledků a vaše vlasy začnou opět zářit. Salontotal.cz Objevte produkty Goldwell Kerasilk Reconstruct na a užívejte si krásné hlavy.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Produkty Goldwell Kerasilk Reconstruct

V produktové řadě Goldwell Kerasilk Reconstruct je několik produktů. Patří mezi ně šampon, kondicionér, masky na vlasy, parfém na vlasy a další stylingové produkty. Díky složkám obsaženým v produktech Goldwell Kerasilk Reconstruct je o vlasy náležitě pečováno. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete výrobky používat postupně.

Výhody výrobků

Velkou výhodou výrobků Goldwell Kerasilk Reconstruct je, že jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Ať už máte suché, poškozené nebo barvené vlasy, tato kúra dokáže vaše vlasy opravit a vylepšit. Navíc pomáhá redukovat roztřepené konečky, zlepšuje texturu a navrací vlasům přirozený lesk. Výživné složky vlasy hydratují a zlepšují jejich kvalitu. Přípravky navíc pomáhají chránit před vnějšími vlivy, jako je teplo a UV záření.

 

O společnosti Goldwell

Produkt Goldwell Kerasilk Reconstruct byl vyvinut společností Goldwell. Jedná se o významnou značku ve světě péče o vlasy známou svými vysoce kvalitními výrobky. Značka nabízí rozsáhlou řadu zahrnující šampony, kondicionéry, kúry a stylingové přípravky. Výrobky Goldwell jsou oblíbené pro své skvělé složení. Výrobky tak zajišťují zdravé, lesklé a krásné vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.