doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ghd Žehličky

Žehlička na vlasy Ghd Straightener je nezbytnou výbavou pro každého, kdo si chce vytvořit zamilovaný účes. Tato inovativní žehlička Ghd od společnosti Salontopper je speciálně navržena tak, aby pomohla vytvořit dokonale kudrnaté nebo hladké vlasy. S žehličkou Ghd Straightener nyní můžete změnit svůj vzhled během několika minut a ušetřit tak spoustu času a námahy. Pokaždé dosáhnete dokonalého účesu!

Třídění

Na stránku
ghd
Featured
Cena

Jak žehlička Ghd funguje

Žehlička na vlasy Ghd Straightener využívá pokročilou technologii a nabízí vše, co potřebujete pro dokonale hladké vlasy nebo okouzlující lokny. Jedná se o žehličku s tenkou a pohodlnou rukojetí, která se vejde do každé plážové tašky nebo toaletní tašky. Šňůra je příjemně dlouhá a poskytuje vám flexibilitu při úpravě účesu. Díky integrované regulaci teploty a technologii Thermo-protect žehlička Ghd zabraňuje poškození vlasů přehřátím. Inteligentní systém řízení tepla neustále udržuje správnou teplotu pro zajištění optimálních výsledků, zatímco hladké keramické destičky snadno kloužou po všech vrstvách vlasů a snižují jejich poškození.

Používání žehličky na vlasy Ghd

Chcete-li žehličku Ghd využít co nejlépe, dodržujte návod k použití, abyste zabránili poškození vlasů přehřátím. Před použitím žehličky se vždy ujistěte, že jsou vaše vlasy suché a hladké. Začněte tím, že si vlasy rozdělíte do různých sekcí, aby se vám snadno upravovaly. Chcete-li vytvořit rovné vlasy, rozdělte své kadeře do vrstev a vytvořte malé chomáčky. Pomocí žehličky Ghd narovnejte každý chomáč po malých částech od kořínků ke konečkům.

Chcete-li s žehličkou Ghd vytvořit lokny, vezměte malý pramínek vlasů a jemně jej obtočte kolem žehličky, dokud nedosáhnete konce. Pomalu je stáhněte a dávejte přitom pozor, abyste kleště nepřehřáli. Opakujte s každým pramenem vlasů, abyste vytvořili kudrliny, které jsou jemnější, objemnější a hladší než při použití natáček nebo válečků. Nakonec vždy nezapomeňte před začátkem stylingu použít sprej s tepelnou ochranou, abyste zajistili dodatečnou ochranu vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.