doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

žehličky na vlasy ghd

Vítejte v revolučním světě žehliček na vlasy ghd. Znamená "dobrý den pro vlasy" a zaručuje jedinečný zážitek z úpravy vlasů. Žehlička na vlasy ghd je známá svým vynikajícím
kvalitou a inovativní technologií, která změnila způsob úpravy vlasů. Ať už hledáte narovnávačku ghd platinum nebo narovnávačku ghd gold: všenajdete zde .

Třídění

Na stránku
ghd
Featured
Typ dárku
Cena

Technologické inovace žehličky na vlasy ghd

Žehlička na vlasy ghd je vybavena převratnými technologiemi, které nejen zlepšují váš styling ,ale také pečují o vaše vlasy. Dvouzónová technologie žehličky ghd je tohodokonalým příkladem. Tato inovace zajišťuje, že žehlička zůstávána ideální teplotě 185 °C, a nabízí tak dokonalou rovnováhu mezi efektivním stylingem a
ochranou vlasů. Je to díky dvěma tepelným senzorům, které neustále monitorujíteplotu , aumožňují tak dokonalý styling vašich vlasů jedním tahem.

Další charakteristickou technologií je ultrazóna s prediktivní technologií, kterou najdete mimo jiné v žehličce na vlasy ghd platinum+. Tato inteligentní funkce rozpozná tloušťku vašich vlasů a rychlost, jakou se pohybujete a jakou žehličku používáte. Podle toho upravuje výkon. Tím je zajištěno konzistentní teplo a individuální výsledek stylingu.

Výhody pro uživatele žehličky ghd

Výše uvedené technologie se promítají do několika výhod pro vás jako uživatele. Zajišťuje rychlejší zahřátí, což znamená, že na úpravu vlasů nemusíte dlouho čekat. To je ideální například pro rušná rána. Stálá optimální teplota zajišťuje menší poškození vlasů, což z dlouhodobého hlediska vede ke zdravějšímu vzhledu vlasů. Technologie žehličky na vlasy ghd navíc zajišťují lepší výsledky stylingu. Ať už se rozhodnete pro rovné vlasy nebo lokny, můžete se doma spolehnout na úpravu hodnou salonu.

Doplňkové produkty k žehličce ghd

Aby byl váš styling s žehličkou ghd kompletní, jsou tu doplňkové produkty, které byste neměli vynechat. Sprej na ochranu před teplem je důležitý pro ochranu vlasů před teplem při stylingu. Kromě toho vám s přípravou vlasů pomůže kvalitní kartáč, který zajistí ještě hladší výsledky. Nezapomínejte ani na důležitost údržby žehličky: pravidelné čištění a ochrana zajistí, že vaše žehlička na vlasy vydrží déle a bude i nadále podávat optimální výkon.

Tipy pro rutinní péči o vlasy s žehličkou ghd

Zařazení žehličky na vlasy ghd do každodenní péče o vlasy dokáže zázraky. Jak již bylo zmíněno, vždy začněte použitím přípravku na ochranu před teplem, abyste zabránili jakémukoli poškození. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vlasy před zahájením stylingu zcela vysušit a pročešete je. Nakonec nezapomeňte nechat vlasy vychladnout a zafixovat účes lehkým lakem na vlasy.

Žehličku na vlasy ghd najdete na Salontotal.cz

Žehlička na vlasy ghd je investicí do zdraví a krásy vašich vlasů. Díky dvouzónové technologii, optimální regulaci teploty a tepelným senzorům nabízí žehlička ghd revoluční způsob úpravy vlasů. Dosahuje méně lepších výsledků a méně poškozuje vaše vlasy. Vstupte do světa ghd a zažijte den plný dobrých vlasů každý den. Objednejte si žehličku na vlasy ghd gold nebo žehličku na vlasy ghd platinum snadno na adrese Salontotal.cz

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.