doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fanola No Yellow

Jedním z největších hitů v péči o vlasy jsou jistě stříbrné šampony a masky. Mnoho lidí s blond, přírodními nebo odbarvenými, ale i šedivými či bílými vlasy používá tyto přípravky k odstranění nežádoucích žlutých tónů ze svých vlasů. K tomuto účelu byla vyvinuta řada No Yellow, jak již název napovídá. Cílem těchto výrobků je neutralizovat žluté podtóny z vlasů přidáním barevného protějšku, a to fialových pigmentů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Fanola Žádné žluté výrobky

Chtěli byste také popelavou nebo stříbrnou blond? Pak nechcete mít ve svých blond vlasech žluté podtóny. Jak se ale žluté podtóny do vlasů dostávají? Protože používáte nejrůznější vlasové přípravky, znečištění, UV záření, ale také přirozené oxidační procesy ve vlasech. To vše pomalu způsobuje, že vaše vlasy získávají žlutý nádech. U blond, šedých nebo bílých vlasů je to samozřejmě velmi viditelné a ne vždy žádoucí. Řada No Yellow obsahuje několik vlasových produktů, jako jsou šampony a masky na vlasy Fanola No Yellow, které žlutý nádech neutralizují. Tímto způsobem dodáte svým vlasům chladný podtón pro krásný blond vzhled.

Šampon Fanola No Yellow

Šampon Fanola No Yellow je oblíbený pro svůj silný neutralizační účinek na barvu. Fialové pigmenty v tomto přípravku jsou velmi silné, a proto rychle dosahují požadovaného účinku. Fialová je protějškem žluté a barvy se navzájem neutralizují. Z vašich vlasů tak zmizí nežádoucí žluté tóny a vaše vlasy se opět stanou krásnou ledovou, popelavou nebo šedou blond. Šampon Fanola No Yellow je skvělý pro odbarvené, blond a šedivé vlasy. Nakupujte svůj oblíbený šampon Fanola No Yellow na Salontotal.cz!

100 ml Fanola No Yellow Shampoo
350ml Fanola No Yellow Shampoo
1000ml Fanola No Yellow Shampoo

Používání stříbrného šamponu

Fanola No Yellow šampon / stříbrný šampon má silný účinek díky vysoké koncentraci fialových pigmentů. Žluté nebo teplé podtóny jsou rychle neutralizovány, ale síla účinku závisí na zdraví vašich vlasů. Nechte přípravek působit až 5 minut a vyzkoušejte, jaká doba je pro vás dostatečná. Tento šampon používejte nejlépe pouze tehdy, když chcete neutralizovat barvu, protože šampon Fanola No Yellow / stříbrný šampon obsahuje jen málo dalších pečujících složek. Proto je nejlepší postupovat podle následujících kroků:

  • Krok 1: Umyjte vlasy čisticím šamponem a poté je opláchněte.
  • Krok 2: Umyjte vlasy šamponem Fanola No Yellow. Nechte působit 1 až 5 minut a poté dobře opláchněte.
  • Krok 3: Vlasy ošetřete kondicionérem.

Maska Fanola No Yellow

Chcete si zachovat krásnou blond barvu vlasů, odstranit žluté podtóny a zároveň o ně pečovat? Pak potřebujete masku Fanola. Tato maska působí nejen barevně neutrálně, ale má také pečující složku. Tuto stříbrnou masku používejte například jednou týdně pro extra péči a neutralizaci barvy!

Fanola No Yellow Neuvěřitelná pěna

Tato pěna je kondicionér a neutralizátor barvy v jednom. Incredible Foam používejte mezi stříbrným šamponem a maskou No Yellow. Potřebují vaše vlasy více péče kvůli odbarvovací kúře a zároveň chtějí neutralizaci barvy? Pak je Incredible Foam určen právě pro vás. Tato pěna navíc vlasy nezatěžuje, takže je velmi vhodná i pro jemné vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.