doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

clynol

Hledáte stylingový sprej, který dodá vašim vlasům větší strukturu a zároveň je ochrání před teplem? Pak jsou stylingové spreje Clynol to, co hledáte! Co dělá tento stylingový sprej opravdu výjimečným, je dlouhotrvající fixace, kterou nabízí. Váš účes zůstane v dokonalém tvaru po celý den, aniž byste měli pocit těžkého nebo slepeného účesu.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

Clynol

Hledáte stylingový sprej Clynol? Pak jste na správném místě. Laky na vlasy Clynol jsou známé pro svou sílu, jsou to špičkové stylingové spreje. Mnoho sprejů na vlasy se na konci dne z vlasů špatně vyčesává. Se stylingovým sprejem Clynol tento problém rozhodně mít nebudete! Ve skutečnosti se tyto spreje velmi snadno vyčesávají. Zpevňující efekt zažijete po celý den a už nikdy se nebudete muset o své vlasy starat.

Stylingový sprej Clynol

Po použití Clynol Styling Spray Xtra Strong 250ml se už nikdy nebudete chtít vrátit zpět. Všechny varianty stylingového spreje Clynol Xtra Strong 250 ml můžete nakupovat na Salontopper. Hledáte například větší zásobu Clynol Styling Spray? Pak si vyberte Clynol Styling Spray Xtra Strong 1000ml. Tak si budete moci tento jemný Clynol Finishing Spray užívat co nejdéle!

Jak používat stylingový sprej Clynol

Krok 1: Před použitím stylingového spreje Clynol se ujistěte, že jsou vaše vlasy čisté a vysušené ručníkem.

Krok 2 : Před použitím stylingový sprej Clynol dobře protřepejte, aby se složky dobře promíchaly.

Krok 3: Držte lahvičku s rozprašovačem asi 20-30 centimetrů od vlasů a rovnoměrně jej rozetřete na své kadeře.

Krok 4: Po nanesení stylingového spreje můžete začít vytvářet požadovaný vzhled.

Tip : K úpravě vlasů používejte stylingové nástroje. Stylingový sprej Clynol chrání vlasy před teplem, takže se nemusíte obávat poškození při použití tepelného stylingu.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.