doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon CHI Infra

Se šamponem CHI Infra Shampoo zajistíte, že vaše vlasy budou silné, lesklé a zdravé. Šampon CHI Infra Shampoo je vynikající volbou pro splnění všech vašich vlasových potřeb. Pečující řada této značky je známá svými skvělými složkami. Šampon CHI Infra Shampoo tak vaše vlasy čistí a vyživuje. Salontotal.cz Objevte šampon a další výrobky značky na .

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Složení
Kategorie
Cena

Výhody šamponu CHI Infra

CHI Infra Shampoo Přichází s mnoha výhodami. Je například vhodný pro všechny typy vlasů: ať už máte suché, jemné nebo poškozené vlasy. I když máte kudrnaté, barvené nebo rovné vlasy, tento šampon je ideální. Složení šamponu čistí a vyživuje vlasy tím správným způsobem. Šampon navíc nabízí potřebnou výživu. Šampon CHI Infra je vhodný pro každodenní použití a nezatíží vaše vlasy. Po umytí budou vaše vlasy čisté, jemné a hladké.

Vlastnosti šamponu

Jednou z vlastností, která šampon odlišuje, je použití tepelné ochrany. Tento šampon vytváří kolem vlasů ochranu, díky níž jsou vlasy odolnější vůči teplu z kadeřnických nástrojů, jako jsou fény a žehličky. To je důležité zejména pro lidi, kteří si pravidelně upravují vlasy, protože to pomáhá předcházet poškození a udržovat vlasy zdravé.

Použití šamponu

Šampon této značky se snadno používá. Naneste malé množství přípravku na ruce a aplikujte na mokré vlasy. Krátce jej vmasírujte a poté dobře opláchněte. CHI Infra Shampoo CHI Infra Treatment Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, je nejlepší kombinovat ho s dalšími produkty z řady péče o vlasy, jako je například . Jedná se o vyživující kondicionér. CHI InfraSilk Infusion Jedná se o speciální přípravek pro péči o kudrnaté a krepaté vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.