doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Cerruti 1881

Cerruti 1881 je velmi oblíbený italský parfém. Pro zvláštní příležitost i pro všední den je Cerruti 1881 nádherným parfémem. Řada této italské značky zahrnuje jak pánské, tak dámské parfémy. Vůně Cerruti 1881 jsou k dispozici v různých velikostech, od 50 ml až po 200 ml. Prohlédněte si nabídku na Salontotal.cza vychutnejte si lahodný parfém.

Momentálně nebyly nalezeny žádné produkty.


Funkce Cerruti 1881

  • Pro muže a ženy
  • Svůdná vůně
  • Více velikostí

Funkce Cerruti 1881

  • Pro muže a ženy
  • Svůdná vůně
  • Více velikostí

Typy parfému Cerruti 1881

Cerruti 1881 je k dispozici v několika variantách. Jednou z nich je Cerruti 1881 pour Homme: jeden z prvních parfémů značky s klasickou vůní levandule a ylang-ylang. Parfém je mužná a svůdná vůně, která je ideální pro noční vycházky. Cerruti 1881 pour Femme je jemná vůně. Ženská směs květinových a ovocných tónů včetně jasmínu, růže a broskve se skvěle hodí pro každodenní nošení a dodá vám sebevědomí.

Velikosti parfému

Parfém Cerruti je nabízen v několika velikostech. Například parfém je k dispozici již od 25 ml. Nabízený parfém sahá až do velikosti 200 ml. Naštěstí jsou k dispozici i střední velikosti, jako je 50 ml a 100 ml. Záleží na každém parfému, v jaké velikosti je nabízen. Samozřejmě záleží také na tom, jak flakon vypadá.

Nošení parfému

Parfém může vašemu osobnímu stylu a vzhledu dodat něco navíc. Parfém může nosit každý. Existuje však několik způsobů, kterými z parfému vytáhnete to nejlepší. Například je důležité nosit parfém na čisté a hydratované pokožce. Vůně také lépe vynikne, pokud parfém nosíte na teplých místech těla, jako je zápěstí, krk a oblast za ušima. Vyvarujte se tření parfému, protože to může změnit vůni. Příliš mnoho parfému navíc může vůni přebít. Stačí proto několik stříknutí.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.