doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

BluMaan

BluMaan vám pomůže najít váš osobitý styl díky síle vlasového stylingu. Kromě toho je podle společnosti BluMaan důležité, aby vaše vlasy byly v dobrém stavu. Značka věří, že vlasy lze správně upravovat pouze tehdy, když jsou zdravé. Proto jsou jejich produkty vyvinuty ze složek, které vaše vlasy dobře vyživují. Dbají na to, aby vyvíjeli produkty, které splňují specifická přání a potřeby zákazníků s různými typy vlasů. Jedná se o kvalitní produkty, které skutečně fungují. Podívejte se tedy na nabídku Salontotal.cz a zjistěte, který výrobek BluMaan vám zajistí skvělý účes! Přečtěte si více >>


Produkty od společnosti BluMaan

Máme produkty BluMaan pro každý typ vlasů a osobní preference. Máme například lahodný olej obsahující složky, které pomáhají udělat suché, nepoddajné a hrubé vlasy příjemné, jemné a poddajné. Bojuje také proti krepatění vlasů a zabraňuje jejich přelétávání z jednoho místa na druhé. Nebo máte rádi pěknou pomádu, která zajistí, že váš účes vydrží celý den? Tato dlouhotrvající středně silná fixace vlasy nezatíží a dodá jim matný až minimální lesk. Co víc si můžete přát? Objevte svého favorita právě teď!

Nakupujte výrobky od společnosti BluMaan na Salontotal.cz

Stejně nadšeni z výrobků BluMaan jako my na Salontotal.cz? Kupte si svůj oblíbený produkt této kvalitní značky a začněte se brzy těšit z nádherných vlasů. Objednání u nás je velmi jednoduché: přidejte si produkty do nákupního košíku a zaplaťte preferovaným způsobem platby. Pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. S našimi produkty se můžete opravdu rozmazlovat, aniž byste museli příliš utrácet. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.