doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kartáč na fén Babyliss

S fénovým kartáčem Babyliss můžete vlasy upravovat různými způsoby. Ať už chcete vlasy vysušit, natočit nebo jim dodat vlny, fénovací kartáč Babyliss splní vaše přání. Společnost Babyliss je důvěryhodnou značkou v oblasti péče o vlasy a ve svém sortimentu má několik stylingových nástrojů. S fénovacím kartáčem Babyliss můžete bez námahy dosáhnout lesku a hladkosti svých vlasů. Objevte tento přístroj na Salontotal.cz a užívejte si různých výhod.

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Cena

Funkční kartáč fénu Babyliss

Fénový kartáč Babyliss kombinuje výkon fénu a funkčnost kulatého kartáče a umožňuje vysoušet a upravovat vlasy jedním úkonem. Tento nástroj je navržen s různými nastaveními teploty a rychlosti, takže si můžete vybrat dokonalou kombinaci, která bude vyhovovat vašemu typu vlasů a požadovanému stylu. S fénovacím kartáčem Babyliss můžete svým vlasům bez námahy dodat objem, lesk a hladkost. Kulaté štětiny zajišťují hladký a snadný styling a umožňují rozčesávání vlasů při vytváření objemu a textury. Ať už chcete mít hladký, rovný vzhled, nebo jen chcete dodat vlasům vlnitý objem, foukací kartáč Babyliss nabízí mnoho možností.

Profesionální a domácí použití

Kartáč do fénu Babyliss je vhodný nejen pro profesionální kadeřníky, ale i pro domácí použití. Díky svému praktickému designu padne fénovací kartáč pohodlně do ruky a umožní vám bez námahy upravovat vlasy. Přístroj je navíc vyroben z kvalitních, lehkých materiálů. Dlouhá šňůra zajišťuje flexibilitu a volnost pohybu při používání. Můžete si tak upravovat vlasy podle svých představ.

 

Používání kartáče fénu

Kartáč fénu Babyliss se snadno používá. Kartáč nejlépe funguje na ručníkem vysušených vlasech. Volitelně můžete použít tepelnou ochranu, abyste vlasy před teplem dodatečně ochránili. Než začnete, zvolte na kartáči fénu požadované nastavení teploty a rychlosti. To, jak je nastavíte, závisí na typu vašich vlasů a požadovaném stylu. U loken začněte u kořínků a postupujte směrem ke konečkům. Obtočte vlasy kolem kartáče a pomalu pohybujte kartáčem fénu po vlasech. Chcete-li získat větší objem, zvedněte kartáč fénu směrem ke kořínkům, když vlasy vysoušíte. Tyto kroky opakujte, dokud nebudou vlasy zcela suché a upravené. Pak si užijte krásný vzhled.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.