doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Horkovzdušný kartáč Babyliss

Hledáte šikovný nástroj, který vašim vlasům dodá pěkný účes, objem nebo lokny? Pak potřebujete horkovzdušný kartáč Babyliss! S tímto nástrojem vytvoříte během chvilky ty nejkrásnější účesy. Existuje široká nabídka horkovzdušných kartáčů Babyliss, ale který z nich je nejlepší? Rádi bychom vám s tím pomohli!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Cena

Horkovzdušný kartáč Babyliss

Horkovzdušný kartáč Babyliss se často nazývá také kulmovací kartáč. Tyto kartáče také doslova vyfukují teplý vzduch. Tímto způsobem docílíte pěkného vyfoukání, objemu nebo natočení vlasů. Existuje mnoho různých typů tohoto nástroje s různými průměry. Vyberte si teplovzdušný kartáč Babyliss, který vyhovuje vám a vašim vlasům. Máte krátké vlasy? Pak můžete použít kartáč s menším průměrem. U středně dlouhých až dlouhých vlasů je lepší použít větší průměr. Průměr kulmovacího kartáče také určuje výsledek, který vytvoříte. Proto si předem dobře promyslete, jaký účes chcete vytvořit.

Jaký je rozdíl mezi fénovacím a horkovzdušným kartáčem? Horkovzdušný kartáč vyfukuje teplý vzduch a fénovací kartáč je kulatý kartáč, který k úpravě vlasů vyžaduje fén. Tento šikovný nástroj je tedy vlastně kulatý kartáč (fénový kartáč) a fén v jednom.

Nejprodávanější

Jedním z našich nejprodávanějších horkovzdušných kartáčů Babyliss je Blue Lightning Air Styler. Tento kartáč má 2 nastavení, pomocí kterých zapnete kartáč na 80 stupňů nebo na 100 stupňů. Šňůra je dlouhá 2,7 metru a je otočná. Průměr tohoto horkovzdušného kartáče Babyliss je 34 mm. Chcete mít vlasy hladké, dodat jim objem, nebo se rozhodnete pro lokny? S tímto jemným horkovzdušným kartáčem Babyliss si během chvilky vytvoříte jakýkoli účes!

Chtěli byste kulmovací kartáč, který se automaticky otáčí? Pak je Rotating 800 to, co potřebujete!

Profesionální stylingové nástroje

Kromě horkovzdušných kartáčů Babyliss má tato značka také širokou nabídku různých profesionálních stylingových nástrojů. Stále hledáte kvalitní žehličku na vlasy, kulmu, zastřihovač nebo jiný nástroj? Pak zvolte Babyliss, protože s těmito nástroji budete mít vždy pravdu a vytvoříte ty nejkrásnější účesy! Nakupujte vše na Salontotal.cz.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.